40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

VERSELE-LAGA

VERSELE-LAGA logo
.
Značku založil Prudenta Versele v roku 1932 výrobou a predajom krmiva pre dobytok miestnym poľnohospodárom. Už o päť rokov neskôr dosiahol záujem takú úroveň, že bolo prirodzeným krokom vybudovať prvú továreň na krmivo pre dobytok v Belgicku. Rok po roku sa závod rozširoval a rýchlo sa stal jedným z najmodernejších a najefektívnejších v tom čase. Ďalším bodom vo vývoji spoločnosti sa stala výroba zmesí pre holuby, potom pre ostatné vtáky, chovné zvieratá, kone a psy.
.Sortiment spoločnosti zahŕňa približne 2100 výrobkov. Takýto široký výber umožňuje každému opatrovateľovi nájsť ten správny výrobok pre svojho domáceho miláčika.

Značka si vo svojej činnosti zakladá na vedomostiach, vášni, zodpovednosti a úcte k okolitému svetu. Veľmi dôležitá je aj inovácia, t. j. zavádzanie noviniek s ohľadom na potreby spotrebiteľov. Versele - Laga sa výrazne angažuje v rôznych ornitologických projektoch, vo výcviku asistenčných a pomocných psov a podporuje aj belgickú tradíciu pretekov poštových holubov.


Pri výrobe sortimentu sa používajú obilniny, semená a iné prírodné produkty, preto je prísna kontrola kvality nevyhnutná. Testuje sa ich farba, tvar, veľkosť a konzistencia, kontroluje sa akákoľvek odchýlka od stanovených noriem a podľa toho sa klasifikujú. Versele - Laga je certifikovaná: FCA (Feed Chain Alliance) pre krmivá pre domáce zvieratá, HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) a IFS (International Food Standard).

.
.

Versele-Laga je medzinárodný výrobca krmív a výrobkov na starostlivosť o zvieratá. Spoločnosť zamestnáva veľký počet ľudí v 75 krajinách a má sedem výrobných závodov v Európe, jeden v Číne a dva v Spojených štátoch. Každý deň dostáva viac ako 15,5 milióna zvierat potravinárske výrobky Versele-Laga.
Na druhej strane je to stále miestny rodinný podnik, verný svojim koreňom v Deinze, mieste, kde všetci snívajú o jedinom: urobiť všetko pre to, aby každé zviera bolo zdravé a fit bez ohľadu na jeho vek, plemeno alebo druh. Takto Versele-Laga už 90 rokov každý deň pomáha posilňovať puto medzi majiteľom a domácim zvieraťom!

.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 30
Min Max
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Pre akého maznáčika
Dodatočné zdravotné prínosy
Cena
Objem (l)
Druh
1 2 3 4 5
VERSELE-LAGA Cuni Adult 8 kg

*****

34.47 (4.31 € / kg)
VERSELE-LAGA Timothy Hay 1 kg

**** *

11.65 (11.65 € / kg)
Versele-LAGA Rat complete 500g

*****

Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
VERSELE-LAGA Nature Snack Fruities 85 g

*****

Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
Versele-LAGA Prestige 1 kg Crispy Stelivos pre činčily
Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)
1 2 3 4 5