40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

VERSELE-LAGA Nature Snack Veggies 85 g

2.47

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

2 Recenzia 4.5 z 5

*****

50%

****

50%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Doplnkové krmivo vo forme zmesi ovocia, semien a zeleniny: napr. papriky, paradajky, červená repa, pre králiky, bylinožravé a všežravé hlodavce, napr. morčatá a činčily.
Vybrané zložky sú prírodné a pre zvieratá mimoriadne chutné. Poskytujú cenné živiny, vitamíny a minerály. Občerstvenie je ideálne ako prestávka v každodennom jedálničku a ako jeho zdravý doplnok. Je dobre a ľahko stráviteľný.


Zloženie:

Zelenina (paštrnák 9 %, mrkva 8 %, pór 4 %), ovocie, zeleninové výrobky, semená, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, oleje a tuky, FOS, nechtík lekársky, MOS, riasy, juka


Prísady na 1 kg:

Vitamín A: 3100 IU, vitamín D3: 375 IU, vitamín E: 25 mg, 3b103 (železo): 31 mg, 3b202 (jód): 1 mg, E4 (meď): 3 mg, 3b502 (mangán): 23 mg, 3b603 (zinok): 22 mg, E8 (selén): 0,06 mg, antioxidanty


Odporúčania týkajúce sa kŕmenia:

Pochúťka je doplnkovým krmivom k dennej strave vášho domáceho maznáčika. Nesmie tvoriť základ tejto stravy.
Kŕmte obmedzené množstvo krmiva denne (do 25 % dennej dávky), aby ste zviera neprekŕmili, čo by mohlo viesť k nadmernému prírastku hmotnosti.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Dodatočné zdravotné prínosy:
dodať vitamíny
Hmotnosť obalu (kg):
0.085
Druh:
Maškrta
Výrobca:
VERSELE-LAGA
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

****

Naše prasiatko ho miluje

*****

Obsah balenia je perfektným doplnkom stravy mojich králikov, ktorí jedia hlavne seno. Králi majú tieto pochúťky veľmi radi a s radosťou sa pribehnú nakŕmiť ;)

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.