40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

VERSELE-LAGA Nature Snack Fruities 85 g

Kontaktujte nás kvôli cene (0.00 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Doplnkové krmivo vo forme zmesi zaujímavých druhov ovocia - ananás, papája, kokos, hrozno a marhuľa - pre králiky, bylinožravé a všežravé hlodavce, ako sú morčatá a činčily. Vybrané zložky sú prírodné a výnimočne chutné pre zvieratá. Poskytujú cenné živiny, vitamíny a minerály. Občerstvenie je ideálne ako prestávka v každodennom jedálničku a ako jeho zdravý doplnok. Je dobre a ľahko stráviteľný.



Zloženie:

Ovocie (marhuľa 7%, ananás 7%, papája 7%), výrobky rastlinného pôvodu, zelenina, semená, rastlinné bielkovinové extrakty, minerálne látky, oleje a tuky, FOS, nechtík lekársky, MOS, riasy, juka



Prísady na 1 kg:

Vitamín A: 5450 IU, vitamín D3: 654 IU, vitamín E: 40 mg, 3b103 (železo): 54 mg, 3b202 (jód): 1 mg, E4 (meď): 5 mg, 3b502 (mangán): 40 mg, 3b603 (zinok): 38 mg, E8 (selén): 0,1 mg, antioxidant



Odporúčania týkajúce sa kŕmenia:

Pochúťka je doplnkovým krmivom k dennej strave zvieraťa. Nesmie tvoriť základ tejto stravy.
Kŕmte obmedzené množstvo krmiva denne (do 25 % dennej dávky), aby ste zviera neprekŕmili, čo by mohlo viesť k nadmernému prírastku hmotnosti.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
príchuť

Parametre

Dodatočné zdravotné prínosy:
dodať vitamíny
Hmotnosť obalu (kg):
0.085
Výrobca:
VERSELE-LAGA
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Odporúčam, pochúťky nádherne voňajú

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.