40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

VERSELE-LAGA Cavia Nature 9 kg

24.35 (2.71 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 6 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

3 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Kompletné krmivo pre cavies - morčatá. Obal je kompletný, líši sa len štítkom na spodnej strane obalu, na ktorom je uvedené zloženie a celý názov potraviny.

Vyvážená zmes pre domáce morčatá. Pestrá a rozmanitá, obsahuje zeleninu, trávy a bylinky. Zloženie s vysokým obsahom vlákniny bolo prispôsobené potrebám tohto druhu. Absencia obilnín nezaťažuje tráviaci systém kaviáru a nenarušuje proces trávenia. Potravina obsahuje vitamín C, ktorý posilňuje imunitu a kondíciu celého organizmu.

Kľúčové vlastnosti:
  • Bez obilnín
  • Bohaté na zeleninu
  • Obsahuje minerály a vitamíny
  • Vitamín C na zlepšenie imunity


Zloženie:

Rastlinné zložky (timotejka, trávy a byliny 21 %), zelenina (červená repa 5,5 %, žltý hrášok 4 %, zelený hrášok 12 %), ovocie (šípky 1 %), semená, minerály, rastlinné bielkovinové extrakty, FOS, nechtík lekársky, MOS, riasy, jukaAnalýza:

Obsah bielkovín: 15,0 %, obsah tuku: 3,0 %, hrubá vláknina: 16,0 %, hrubý popol: 8,0 %, vápnik: 0,75 %, fosfor: 0,6%Prísady na 1 kg:

Vitamín A: 10850 IU, vitamín D3: 1300 IU, vitamín E: 85 mg, vitamín C: 240 mg, 3b103 (železo): 108 mg, 3b202 (jód): 2 mg, E4 (meď): 10 mg, 3b502 (mangán): 81 mg, 3b603 (zinok): 76 mg, E8 (selén): 0,21 mg, antioxidantyOdporúčania týkajúce sa kŕmenia:

Denná dávka krmiva pre kavku domácu závisí od jej individuálnych vlastností a môže sa líšiť podľa plemena, veľkosti, kondície a aktivity. Priemerné množstvo, ktoré možno zvýšiť alebo znížiť, je 40 - 55 g.
Domáca kavka by mala mať k dispozícii aj doplnkovú potravu vo forme sena a stály a ľahký prístup k čerstvej pitnej vode.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Pokrm

Parametre

Dodatočné zdravotné prínosy:
zvýšenie imunity
Hmotnosť obalu (kg):
9
Produktový rad:
VERSELE-LAGA Cavia Nature
Výrobca:
VERSELE-LAGA
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Krmivo je bez obilnín, chutné, dobre stráviteľné a naše morčatá sú v dobrej kondícii a zdravé. Určite odporúčam.

*****

Vynikajúce krmivo pre morčatá, veľmi im to chutí

*****

Kvalitné.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.