40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

TRIXIE Strategická hra Activity Slide & Feed 30 × 27 cm

Výrobca: TRIXIE
44314
10.63

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 3 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

7 Recenzia 4.9 z 5

*****

86%

****

14%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

****

Veľmi dobre vyrobená hračka. Pre miniatúrneho knírača sú však steny bludiska príliš vysoké:) S malými pochúťkami má problém.

*****

Veľmi dobrá miska, robí svoju prácu. Pes skutočne jedáva jedlo oveľa pomalšie - bála som sa, že pre jazvečíka bude príliš veľký a nepohodlný, ale ukázalo sa, že jeho veľkosť je veľmi univerzálna. Pes sa rýchlo naučil používať misku, ale stále ju má veľmi rád.

*****

Vynikajúce pre labužníkov, ktorí jedlo zhltnú v okamihu. Vyžaduje si to napätie a koncentráciu, ale aj prácu s jazykom ;) Odporúčam. Pes žerie oveľa pomalšie, čo má vplyv na stav tráviaceho systému a môj pokoj. Psík sa pri riešení hádaniek neunaví, čo je veľmi dôležité, aby ho to neodradilo. Odporúčam

*****

Chcela som ukázať alternatívu pre dlhé jesenné večery a spôsob, ako rozrušiť kýchanie a mozog staršieho psa. Život overil plány a čuchacie hry sa stali jedným z účinnejších spôsobov, ako riešiť nudu psov počas choroby. Ak váš pes čelí rekonvalescencii alebo jednoducho musí byť fyzická aktivita z rôznych dôvodov obmedzená, vrelo odporúčam zaobstarať si výchovné hračky. Takéto riešenie bude skvelým prostriedkom na daždivé, chladné jesenné nudné večery, na psiu nudu počas rekonvalescencie aj na rozhýbanie mozgových a kýchacích ozubených koliesok psa.

*****

Hračka je u nás od prázdnin a moji psi ju hojne využívajú. Psy, ktoré boli umiestnené v mojom dočasnom domove, mali tiež možnosť ho využívať. Veľmi dobre to fungovalo u môjho šteňaťa, ktoré malo podváhu a jedlo veľmi hltavo. Vďaka aplikácii Activity Slide & Feed sa šteňa najedlo oveľa pomalšie a pokojnejšie. Okrem toho musel namáhať svoj malý mozog a vymýšľať, ako dostať jedlo z bludiska. Po takomto duševnom úsilí pokojne zaspal vo svojej posteli.

*****

To som očakával; pes musí stráviť veľa času nad jedlom a nie ho absorbovať v sekunde

*****

Poviem vám, že sa mi to veľmi páči. Mám ho tak rád, že z neho raňajkujem každý deň. Stala sa mojou miskou. Jesť z neho mi ide pomalšie, musím pracovať s jazykom, aby som ho vyprázdnil. Táto miska na hru, miska Trixie, však nie je taká náročná ako iné, ktoré som mal. Túto som sa ani nepokúsil udrieť labkou alebo ju prevrátiť. Nefrustruje ma to, a to je dôležité, aby som jedol pokojne a bez stresu. Ľahko sa s ním manipuluje. Navyše mám veľmi rád úkryty, kde je jedlo zakopané, a tu ho mám všetko! Misa je skvelá! Milujem to! K starej miske sa už nevrátim!
Je vyrobený robustne a ľahko sa čistí. Má protišmykovú poistku, takže sa len tak ľahko neposunie.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.