40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

TRIXIE Snackball lopta na maškrty 7cm

Výrobca: TRIXIE
31971
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame najneskôr do 5 dní

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

7 Recenzia 4.6 z 5

*****

71%

****

14%

***

14%

**

0%

*

0%

85%

Recommend

85% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Zabawka do wypychania przysmakami, z kolejcji Dog Activity. Średnica 7 cm. Kolor wysyłamy losowo - czerwony lub niebieski.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

****

Lopta sa psovi veľmi páčila. Je to jedna z najobľúbenejších hračiek môjho španiela , je však veľmi hlasná a pri hraní robí hluk. Šteňa zničilo loptu po 5 mesiacoch .

***

Plní svoj účel, pre osamelé chvíle doma nepostrádateľný. Napriek tomu, že pes váži 7 kg, poškodenia sa objavujú veľmi rýchlo. Pes ho za mesiac zničil - tvrdý plast.

*****

Zábavná, aktivujúca hračka pre psov ;)

*****

Loptička je skvelá, od prvého momentu si ju pes zamiloval natoľko, že akonáhle ju uvidí, zblázni sa od šťastia a lieta po celom dome a naháňa hračku. Je to skvelý nákup ! Miesto nepoužívame na pochúťky, pretože sa počas hry zlomila klapka

*****

Ideálna činnosť pre psa;)

*****

Môj domáci miláčik je strašný hltač, dokáže zjesť pochúťku za pár sekúnd, dokonca aj tie väčšie. Teraz sa musí trochu snažiť, aby ho získal, a zároveň má super zábavu a trochu viac pohybu. Vrelo odporúčame!

*****

Veľmi dobrá hračka, najmä pre hltačov. Rooney ho dostal ako malý chlapec a používa ho dodnes.
Na hračke je veľmi dobré to, že otvor je nastaviteľný - sami si upravujeme veľkosť otvoru tak, aby vyhovoval pamlskom, a tým aj frekvencii a jednoduchosti ich vypadávania. Lopta je odolná, farby sa pekne držia.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.