40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

TRIXIE Plyšová kocka s loptičkami 21.5 cm

Výrobca: TRIXIE
14176
13.29

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 3 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

2 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Super hračka, ktorá vám poskytne hodiny skvelej zábavy
Kocka má otvory, v ktorých sú ukryté loptičky a je na psovi, aby ich našiel a dostal von.
Do kocky môžete ukryť aj iné hračky alebo pamlsky.

Mix farieb. Dodáva sa náhodne.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Materiál:
Plyš
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Heros má veľmi rád plyšové hračky a najmä ich hladkanie ;) V prípade kocky Trixie mu vyťahovanie prekvapení ukrytých v hračke prináša veľkú radosť a uspokojenie :D Ďalšou atrakciou sú pískatká ukryté v guličkách, ktoré tiež miluje! Hračka je pevná, zatiaľ sa v nej neobjavili žiadne diery ani vyčnievajúce vlákna, napriek tomu by som s ňou Herosa nenechávala samého. Pre psov, ktorí neničia hračky, je kocka vhodná na samostatnú hru, ale psa na dlho nezamestná, hoci tu môžete kombinovať s jej plnením ;) Heros sa s kockou hrá pod mojou kontrolou, a tak nám hračka určite dlho vydrží.

*****

Táto hračka je pravdepodobne najväčšia v našej kolekcii, má priemer až 21,5 cm, čo ju radí medzi hračky pre stredné a veľké psy, pretože pre menšie psy nie je vhodná. Kocka je vyrobená z viacerých materiálov, vonkajšia strana je pokrytá na dotyk veľmi príjemným plyšom v troch farbách, zatiaľ čo vnútro je vyplnené výraznou vrstvou peny, ktorá je zodpovedná za udržanie tvaru.Sada obsahuje štyri loptičky z rovnakého plyšu ako kocka, ďalším prekvapením bolo, že všetky skrývajú pískatká, ktoré Kiba jednoducho miluje :D. Loptičky majú priemer približne 6-6,5 cm a sú vyrobené z rovnakého plyšu. Ich priemer je približne 6-6,5 cm. Viete, čo sa mi na tejto kocke páči najviac? To, že sa s ním Kiba môže hrať sama. Pred odchodom na univerzitu schovám guľôčky dovnútra, a keď sa vrátim, rozkotúľajú sa po celej izbe. Tiež keď sa učím, môže vytiahnuť loptičku a vydávať upokojujúce zvuky píšťalky.
Na samom začiatku dobrodružstva s novou hračkou si Bunia myslela, že je to len ďalší plyšový medvedík a začala kocku normálne okusovať :) Ale ako som písala, za chvíľu pochopila, že to najlepšie je vo vnútri.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.