40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

TRIXIE Ochranný poťah do batožinového priestoru nylon 2.30x1.70 m

Výrobca: TRIXIE
10274
20.63

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

2 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Pohodlná podložka pre psa do auta, ideálna ako pelech na cesty. Je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a udrží vášho domáceho miláčika v teple a pohodlí.
Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Podložka

Parametre

Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Podložka pod topánky je fantastická! Zakrýva celý batožinový priestor a chráni nárazník pri nastupovaní a vystupovaní psov. Ľahko sa inštaluje a zostáva na mieste aj s naším obalom. Konečne máme v kufri poriadok. Vrelo odporúčame!

*****

Odporúčam ho, vrelo ho odporúčam, ak rovnako ako my vozíte svojich psov v batožinovom priestore a máte už dosť rohoží určených na zadné sedadlá, ktoré sú príliš malé a neustále sa krútia, a navyše nechcete minúť polovicu platu za rohož, vyhľadajte tento produkt. Boli sme veľmi pozitívne prekvapení!

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.