40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

TRIXIE Chladiaca Kosť, prírodná guma 11cm

Výrobca: TRIXIE
44023
4.08

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Chladiaca kosť pre psov.

Môže byť naplnená vodou, ktorá má pri hryzení chladivý efekt. Ak chcete získať extra osviežujúci efekt, jednoducho ju na chvíľu zmrazte.

Vhodné pre šteniatka: uľahčuje hryzenie


Dĺžka 11 cm


Mix farieb, farba je dodávaná náhodne.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
TRIXIE
Najvhodnejší výrobok v rade:
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

a začiatku som nechápal, ako to má fungovať a hlavne, ako to má byť cool. Našťastie, v návode bolo všetko popísané krok za krokom - stačí namočiť kosť do vody, aby nasiakla, a potom ju na chvíľu vložiť do mrazničky. Ako dlho? Všetko závisí od teploty, ale myslím si, že 2 hodiny sú absolútne minimum. Teplota je jediný faktor, ktorého sa nemusíte obávať - kosť je vyrobená z prírodného kaučuku, ktorý nevydáva žiadny zápach, a nebojí sa ani chladu či tepla. Princíp je veľmi jednoduchý. Žutím, hryzením, olizovaním a celkovo hraním pes pomaly roztápa ľad vo vnútri kosti. Chladí sa olizovaním studenej vody a počas hry sa udržiava hydratovaný. Mala som trochu obavy, ale Boro si túto hračku zamiloval. Úplne akoby nebol - žuje, skáče, hrá sa ako blázon. Myslím si, že je to priamy dôsledok vody, ktorá v očiach psa zvyšuje príťažlivosť hračky a určite má aspoň určitý chladiaci účinok.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.