40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

TRIXIE Cestovný batoh na nosenie psa

Výrobca: TRIXIE
31838
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame najneskôr do 5 dní

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

7 Recenzia 4.6 z 5

*****

57%

****

43%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Farba:
čierno-modrá
Materiál:
Polyester
Rozmery (cm):
44x30x21
Veľkosť maznáčika:
malé a miniatúrne rasy
Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

****

Spokojnosť

****

Batoh je podľa opisu, psovi sa veľmi páčil. Keďže sme túto dovolenku strávili v horách, bolo to pre nás veľké pohodlie. Najprv som sa bála, že psík z neho vypadne pri otvorení jednej z chlopní, ale vodítko v strede batohu funguje. Rýchle dodanie a dobrá komunikácia s predávajúcim.

*****

Batoh v pohode, ale skôr pre malých psov. Spracovanie super, čo sa týka dodávky nemám žiadne výhrady. Super

*****

Batoh je veľmi pohodlný a dobre fungoval pri cestách autobusom a lietadlom. Do obchodov som mohol vstúpiť so psom v batohu. S nákupom som veľmi spokojný. TRIXIE Skladacia cestovná miska 0,25 l sa zmestí do vrecka batohu, čo je veľmi pohodlné. Batoh má štyri otváracie zipsy, čo je pohodlné a praktické v závislosti od potreby. Keď sme cestovali po meste, pršalo, pes sedel v batohu a cítil sa bezpečne, v batohu bol v suchu.

*****

Cestovanie, malé alebo veľké, už nie je strašidelné, či ho použijete ako tašku alebo ako batoh, je na vás. Pre cyklistiku to funguje :)

*****

Pekná taška - batoh..presne pre môjho bišóna.

****

Batoh je veľmi elegantný a vkusný, bohužiaľ nemôžem povedať, či je pohodlný, pretože som ho ešte nemal možnosť používať, ale myslím, že aj v tomto ohľade bude fungovať dobre, hoci môj psík ho zatiaľ nechce prijať, pozdravy

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.