40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

TETRA DecoArt Plant L Hygrophila 30 cm

Výrobca: TETRA
46802
6.21

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila

Umelá rastlina s prirodzeným vzhľadom. Hygrofila, známa aj ako močiarna tráva, je známa najmä vďaka svojim jasne zeleným listom.

Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila je umelá rastlina, ktorá imituje priadku (Euphorbia), známu aj ako "močiarna tráva". Upúta najmä svojimi jasne zelenými listami. Vďaka svojej farbe sa často vyberá na vytvorenie kontrastu s tmavozelenými alebo červenkastými vodnými rastlinami. Je tiež ideálny na maskovanie zariadení, ako sú filtre a ohrievače. Zatiaľ čo prírodným rastlinám často škodí krátka vzdialenosť od filtrov a ohrievačov, na umelé rastliny tieto zariadenia nemajú žiadny vplyv. Hoci umelá rastlina neplní funkciu prirodzených vodných rastlín, úspešne poskytuje vynikajúce podmienky na úkryt a neres. Okrem toho umelá podvodná rastlina nielenže vyzerá ako skutočná rastlina, ale aj sa prirodzene pohybuje s prúdom. Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila má ďalšie výhody. Po prvé, veľmi ľahko a rýchlo sa "zasadí" a dá sa z akvária aj vybrať, napríklad umyť vo vode z vodovodu. Po druhé, je pevne vyrobený a napriek času nestráca tvar ani farbu. Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila je k dispozícii v malých, stredných a veľkých veľkostiach s výškou: 15, 23 a 30 cm, takže ho možno zasadiť do prednej, strednej alebo zadnej časti akvária, podľa vašich potrieb. Veľká veľkosť často dosahuje aj vodnú hladinu. To všetko robí z Tetra DecoArt Plantastics Hygrophila jedinečnú umelú akváriovú rastlinu so širokým využitím pre akýkoľvek typ akvária.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
TETRA
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.