40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

SHEBA

SHEBA logo
Sheba je vlhké krmivo pre mačky. Výrobky Sheba sú k dispozícii vo vrecúškach a v pohodlných a recyklovateľných vaničkách. Preskúmajte ešte dnes ponuku znamenitých pokrmov Sheba vytvorených s ohľadom na špeciálneho gurmána - vašu mačku. V rozsiahlej ponuke lahodných príchutí Sheba nájde vaša mačka krmivo pripravené zo širokej škály druhov mäsa a rýb a spozná rozmanité chute a textúry pokrmov. Vlhké krmivo pre mačky Sheba je zmesou starostlivo pripravených vločiek alebo kúskov v jemnej omáčke alebo želé. Jeho lahodná receptúra bude vášho mačacieho priateľa nútiť pýtať si ďalšie. Pamätajte, že keď vaša mačka túži po krmive Sheba, odpor je zbytočný.
Sheba je značka, ktorej záleží na tom, aby bol každý okamih skutočne krásny. Nielenže posilňuje magnetický vzťah medzi mačkou a mačacím strážcom, ale tiež premieňa zážitok z kŕmenia na taký, ktorý si obaja môžete úplne zamilovať. Preto v snahe uspokojiť chute aj tých najvyberanejších mačacích gurmánov a uspokojiť ich rozmanité zážitky kulinárski odborníci spoločnosti Sheba zostavili množstvo majstrovských receptov.

Majitelia mačiek ich milujú pre ich nezávislú povahu, osobnosť a vycibrený vkus. A mačky majú úžasné spôsoby, ako od nás získať to, čo chcú.
Snažíme sa predstierať, že máme situáciu pod kontrolou, ale dobre vieme, kto v skutočnosti velí a že pán domu chodí po štyroch labkách.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 11
Min Max
Pre akého maznáčika
Cena
Druh
SHEBA Fresh & Fine 72x50g
Kontaktujte nás kvôli cene
SHEBA Selection 85g teľacie v omáčke
Kontaktujte nás kvôli cene