40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN X-Small adult 1.5 kg granule pre dospelé trpaslíčie psy

Výrobca: ROYAL CANIN
4730
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Keď je teraz váš malý pes dospelý, je dôležité, aby mu jeho strava poskytovala živiny, ktoré ho budú udržiavať zdravého. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® X-Small Adult je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby veľmi malých psov starších ako 10 mesiacov, ktoré vážia menej ako 4 kg.

Krmivo ROYAL CANIN® X-Small Adult obsahuje veľmi kvalitnú bielkovinu (označovanú anglickou skratkou L.I.P.), ktorá bola vybraná vďaka svojej vysokej stráviteľnosti. Táto bielkovina, v kombinácii s vyrovnaným obsahom vlákniny, ako je napríklad psyllium, podporuje zdravý priechod črevami a vedie ku kvalitnej stolici. Navyše krmivo udržiava zdravé močové cesty veľmi malých psov ako je ten váš. Niektoré psy veľmi malých plemien potrebujú živiny, ktoré vyživujú ich citlivú kožu a jemnú srsť. Krmivo je obohatené o omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré zlepšujú kvalitu srsti. Obsiahnuté vitamíny tiež posilňujú funkciu „kožnej bariéry“, vďaka čomu zostáva koža trvalo zdravá.

Granula krmiva ROYAL CANIN® X-Small Adult bola vytvorená tak, aby bola vhodná pre veľmi malé psy. Jej tvar, veľkosť a textúra sú pre miniatúrne čeľuste vášho psa ideálne.

Zloženie: Ryža, dehydratované hydinové bielkoviny, kukurica, živočíšne tuky, kukuričná múka, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, rastlinný bielkovinový izolát (L.I.P.: bielkoviny selektované pre svoju vysokú stráviteľnosť), čakanková vláknina, minerálne látky, sójový olej, rybí tuk, semená a plevy psyllia (1 %), kvasnice a ich časti, frukto-oligosacharidy.

Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 22000 IU, Vitamín D3: 1000 IU, E1 (Železo): 44 mg, E2 (Jód): 4,5 mg, E4 (Meď): 14 mg, E5 (Mangán): 58 mg, E6 (Zinok): 142 mg, E8 (Selén): 0,05 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
1.5
Produktový rad:
Royal Canin X-Small Adult
Veľkosť maznáčika:
Miniatúrne rasy
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
10. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
24
Druh bielkovín:
Hydinové
Metabolická energia (%):
4055
Tuky (%):
18

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.