40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Persian Adult 2kg granule pre perzské mačky

27.39 (13.70 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 7 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

2 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Ochrana vylučovacej sústavy

Podporuje správnu funkciu močového ústrojenstva.

Posilnenie krásnej a dlhej srsti

Posilnenie nepriepustnej kožnej bariéry a zlepšenie farebnosti, lesku a kvality srsti vďaka účinku omega-3 (EPA-DHA) a omega-6 mastných kyselín.

ROYAL CANIN Persian Adult

ROYAL CANIN Persian Adult

ROYAL CANIN Persian Adult

ROYAL CANIN Persian Adult

-Zdravá dlhá srsť

-Zdravé trávenie

-Redukcia trichobezoárov

-Zdravý močový systém


Royal Canin Persian Adult je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé perzské mačky staršie ako 12 mesiacov.


Predkovia perzskej mačky boli chovaní v hlbokej úcte v celej starodávnej Európe. Dnes sú perzské mačky považované za vznešené a robustné mačky s milými rysmi a jedinečnou bohatou srsťou. Perzská mačka má dlhú a luxusnú srsť s hustou podsadou. V skutočnosti má najdlhšiu a najhustejšiu srsť zo všetkých mačacích plemien. Preto potrebuje dostávať živiny, ktoré podporujú jej kožu a srsť.


Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Persian Adult obsahuje exkluzívny komplex živín, ktorý podporuje funkciu kožnej bariéry a udržuje kožu aj srsť zdravú. Z dôvodu dlhej srsti majú perzské mačky tendenciu k tvorbe trichobezoárov (zámotky srsti), ktoré pri trávení spôsobujú ťažkosti. Ale vďaka tomuto krmivu sú požité voľné chlpy vylúčené, tvorba trichobezoárov je obmedzená a pohyb čriev je prirodzene stimulovaný špeciálnou zmesou vlákniny (vrátane psyllia bohatého na sliz). Zdravé trávenie podporujú vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.), probiotiká a omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Navyše má granula krmiva ROYAL CANIN® tvar mandle a optimálnu kontaktnú plochu. Ľahko sa tak perzskej mačke uchopuje a hryzie.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Persian Adult je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.


Zdravie dlhej srsti: Charakteristickým znakom perzskej mačky je dlhá a krásna srsť s hustou podsadou. Zdravie dlhej srsti Exkluzívny komplex výživných látok podporuje úlohu kože ako „bariéry“ a pomáha udržiavať zdravie kože a krásu srsti. Obohatené o Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny.

Podpora trávenia: Vysoko stráviteľné bielkoviny (L.I.P. *) na podporu zdravého trávenia a prebiotiká na podporu rovnováhy črevnej flóry. * L.I.P .: proteíny selektované pre ich vysokú stráviteľnosť.


Prevencia tvorby bezoárov: Najmä kvôli dĺžke a hustote srsti, Perzská mačka pravidelne prehĺta veľké množstvo srsti. Prevencia tvorby bezoárov Špeciálna zmes vlákniny (vrátane psyllia) pomáha prirodzene stimulovať črevný tranzit, eliminuje požívanie srsti a reguluje tvorbu bezoárov.

Špeciálna brachycefalická čeľusť: Táto špeciálne navrhnutá granula v tvare mandle s optimálnou plochou kontaktného povrchu je pre perzskú mačku jednoducho uchopiteľná a dobre sa žuje.


Zmyselná a veľkolepá: Veľkolepá srsť Veľká okrúhla hlava s plochým profilom Výrazné okrúhle oči

Zdravie močového ústrojenstva: Receptúra založená na rovnováhe minerálov pomáha udržiavať zdravie močového ústrojenstva dospelej mačky.

Exkluzívna receptúra - omega 3 & omega 6 mastné kyseliny


Composition

dehydratované hydinové bielkoviny, živočíšne tuky, ryža, rastlinný bielkovinový izolát*, kukuričná múka, rastlinná vláknina, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, kukuričný lepok, pšeničná múka, kukurica, kvasnice a ich časti, minerálne látky, čakanková vláknina, rybí tuk, semená a plevy psyllia (1 %), sójový olej, frukto-oligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannán-oligosacharidov), borákový olej, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).


Additional substances

Vitamín A: 31000 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (Železo): 36 mg, E2 (Jód): 3,6 mg, E4 (Meď): 11 mg, E5 (Mangán): 47 mg, E6 (Zinok): 140 mg, E8 (Selén): 0,08 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g - Konzervačné látky - Antioxidanty.


Odporúčaná denná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Sedavá - sterilizovaná mačka 33 g 40 g 47 g 54 g
Aktívna - chovná mačka

41 g

50 g

59 g

67 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
2
Produktový rad:
Royal Canin Persian Adult
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Rasa:
Peršan
Špeciálne požiadavky:
Udržanie správnej hmotnosti a štíhlej postavy
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
30
Druh bielkovín:
Metabolická energia (%):
4005
Fosfor (%):
0.72
Tuky (%):
22
Vápnik (%):
0.8
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

veľmi milovaná mojou britskou mačkou

*****

môj tučný muž...t.j. nadýchaný šťastný, je s chuťou

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.

Doplnkové a nasledujúce produkty