40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Medium Puppy 15 kg granule pre stredné šteňatá

76.39

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 19 point

*****

66 Recenzia 5 z 5

*****

98%

****

2%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Royal Canin Medium Puppy je kompletné superprémiové krmivo pre štěňatá (2 – 12 mesiacov veku) stredných plemien (11 – 25 kg hmotnosti v dospelosti).

Rast je najdôležitejšou fázou v živote vášho psa: je to obdobie nových objavov, zoznámení a telesných zmien. Špeciálne vytvorené krmivo poskytne vášmu šteňaťu všetky živiny, aby bolo zdravé a silné, keď sa jeho imunitný systém ešte stále vyvíja. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Medium Puppy je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné potreby vášho šteňaťa. Vďaka patentovanému obsahu antioxidantov, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť , bude rast šteňaťa podporovaný tými najdôležitejšími živinami.Krmivo ROYAL CANIN® Medium Puppy je vhodné pre stredné šteňatá od 2 do 12 mesiacov, ktorých hmotnosť v dospelosti bude dosahovať 11 – 25 kg. Šteňatá stredných plemien rastú pomerne krátky čas, čo znamená, že vyžadujú krmivo s vysokým obsahom energie, ktoré uspokojí ich energetické požiadavky. Krmivo ROYAL CANIN® Medium Puppy obsahuje zvýšený obsah bielkovín, ktorý zaručuje zdravý rast kostí i svalov v tomto veľmi dôležitom období.


Do zloženia tohto krmiva sme zahrnuli špecifické živiny, ktoré všestranne podporujú vaše šteňa v jeho raste. Vápnik a fosfor sú obsiahnuté v presnom pomere, aby bol zaistený harmonický rast kostry. Obsiahnuté antioxidanty podporujú prirodzenú obranyschopnosť vášho šteňaťa, ktorá je v tomto období veľmi namáhaná. Kombinácia živín v krmive obsahujúca veľmi kvalitné probiotiká a bielkoviny udržuje trávenie vášho šteňaťa zdravé. Krmivo taktiež obsahuje vysokostráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.), ktoré zaručujú optimálnu stráviteľnosť.


Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, kukurica, živočíšne tuky, repné odrezky, izolát rastlinného proteínu, kukuričný lepok, dehydratované bravčové mäso (L.I.P. – proteín vybraný vďaka svojej vysokej stráviteľnosti), ryža, pšeničná múka, hydrolyzované živočíšne proteíny, pšenica, kukuričná múka, minerály, rybí olej, sójový olej, kvasnice, fruktooligosacharidy (0,34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannánoligosacharidov), výťažky z kvasníc (zdroj betaglukánov), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Nutričné doplnkové látky: vitamín A: 16000 IU, vitamín D3: 1000 IU, vitamín E: 520 mg, E1 (železo): 45 mg, E2 (jód): 4,5 mg, E4 (meď): 14 mg, E5 (mangán): 59 mg, E6 (zinok): 123 mg, E8 (selén): 0,08 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g. Senzorické doplnkové látky: výťažok z juky: 125 mg. Konzervačné látky. Antioxidanty.

Doporučená denná dávka:

Vek v mesiacoch

11 kg

14 kg

18 kg

22 kg

25 kg

2

155 g

184 g

217 g

237 g

244 g

3

182 g

216 g

259 g

288 g

300 g

4

194 g

232 g

279 g

311 g

325 g

5

197 g

236 g

285 g

324 g

347 g

6

197 g

236 g

285 g

332 g

366 g

8

159 g

204 g

247 g

298 g

330 g

10

141 g

169 g

205 g

239 g

264 g

12

MEDIUM Adult

MEDIUM Adult

202 g

235 g

261 g

13

MEDIUM Adult

MEDIUM Adult

MEDIUM Adult

MEDIUM Adult

259 g


Odporúčame kombinovať s ROYAL CANIN MEDIUM PUPPY 140g x 10

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
15
Produktový rad:
Royal Canin Medium Junior
Veľkosť maznáčika:
Stredné rasy
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Junior
Vek maznáčika od:
2. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
32
Druh bielkovín:
Hydinové
Metabolická energia (%):
3937
Tuky (%):
20
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2 3 4 5 6 7

*****

Sme veľmi radi, že sme narazili na toto krmivo, náš pes ho miluje. Vždy má potom veľa energie. Odkedy sme ho začali používať, jeho vlasy žiaria. Vrelo ju odporúčame

*****

Osobne som si všimol zlepšenie kvality srsti, nedochádzalo k črevným otáčkam, čo je obrovské plus.
Pri pohľade na zloženie suchého krmiva ROYAL CANIN® Start of Life som veľmi prekvapená, pretože je naozaj dobré.
Okrem toho má krmivo malú veľkosť granúl a nespôsobuje problémy so žutím potravy.
Toto krmivo by som odporučila každému, kto sa chce postarať o zdravie svojho domáceho maznáčika. Určite zostaneme pri tomto jedle.

*****

Suché krmivo Puppy Medium obsahuje veľa vitamínov a minerálov na podporu imunity môjho domáceho maznáčika. Veľmi kvalitná potravina. Môjmu psovi veľmi chutí a vďaka bravčovým a hovädzím bielkovinám je pre neho ľahko stráviteľné. Malé kúsky sa ľahko žuvajú a pri žutí nevydávajú žiadny hluk. Všimla som si, že od zmeny krmiva je môj pes živší a srsť je hladšia. Myslím, že toto jedlo je odporúčaný produkt.

*****

S Luciferom sme mali tú česť vyskúšať toto jedlo Náš 4-mesačný kamarát bol spočiatku k novému jedlu nedôverčivý, ale po chvíli už jedol chutné jedlo, ktoré je vhodné pre jeho vek. Malé a relatívne mäkké kúsky uľahčujú vášmu domácemu miláčikovi žuvanie a nehrozí riziko zadusenia, ktoré môže byť pre malé psy veľmi nebezpečné. Obal potraviny je pútavý a jej zloženie vás povzbudí k nákupu. Vysoký obsah vitamínov a DHA kyselín si určite nájde veľa priaznivcov.

*****

Jedlo má dobré zloženie a nespôsobuje žalúdočné otáčky. Chrumky sú v tvare pastiliek a majú malú veľkosť, takže šteňa ich výborne zvláda. Jedlo nemá nepríjemný zápach. Odporúčam.

*****

Jedlo má dobré zloženie a nespôsobuje žalúdočné otáčky. Chrumky sú v tvare pastiliek a majú malú veľkosť, takže šteňa ich výborne zvláda. Jedlo nemá nepríjemný zápach. Odporúčam.

*****

Mám dojem, že môj psík miluje jedlo a je to jeho najobľúbenejšia činnosť okrem spánku a hrania. Vždy mu veľmi chutilo suché krmivo. Vidím však, že tento sa môže stať jeho číslom jeden. Šialene po ňom túži a trasie sa už pri pohľade na obal. Som rada, že mu chutí, pretože viem, že má dobré zloženie a je to pre neho dobré jedlo. Môj pes je zdravý a plný energie, čo je pre mňa najdôležitejšie. Odporúčam toto jedlo.

*****

S veľkým potešením vám môžem toto jedlo odporučiť. Už po takom krátkom čase testovania som videl zlepšenie metabolizmu. Môj pes ochotne zjedol nové jedlo a potom bol šťastný a vrtel chvostom. Pokiaľ ide o mňa, nemá žiadne nevýhody, je veľmi dobre pripravený a určite si ho kúpim znova. Vyznačuje sa vynikajúcim zložením. Myslím si, že je prispôsobené potrebám psa a obsahuje všetky potrebné nutričné hodnoty. Pre mňa nemá žiadne nevýhody, je dobre pripravený a určite si ho kúpim znova. Myslím, že keď pôjdem nabudúce nakupovať, určite si ho kúpim a zostane u nás dlho, pretože vidím, že je pre môjho psa veľmi vhodný. Videl som ho v mnohých online aj kamenných obchodoch, takže si myslím, že s dostupnosťou nebude problém.

*****

Môj domáci miláčik toto krmivo jednoducho miluje! Je to jeho obľúbený nápoj a zje hneď celú misku, takže som si istá, že mu chutí:) Jeho srsť je taká lesklá a hebká, problémy s bruškom zmizli a pes je šťastný a zdravý.
Odporúčam každému, kto hľadá perfektné krmivo pre svojho domáceho miláčika:)

*****

Toto krmivo má zloženie vytvorené odborníkmi v tejto oblasti, takže viem, že svojmu šteniatku dávam správne krmivo, aby sa správne vyvíjalo. Granule majú ideálnu veľkosť a umožňujú psíkovi ľahké žuvanie. Psík vždy s radosťou čaká na čas kŕmenia a v miske nič nenecháva. Vôňa krmiva je príjemná a šteňa nemá žiadne žalúdočné problémy, je zdravé, šťastné a plné energie.
1 2 3 4 5 6 7

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.