40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ROYAL CANIN Medium Adult 7+ granule pre starších psov stredných plemien nad 7 rokov 15kg

76.61 (5.11 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 19 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

16 Recenzia 4.8 z 5

*****

81%

****

19%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Vitality Support

Patentovaný komplex vzájomne spolupracujúcich antioxidantov (vitamíny E a C, polyfenoly, luteín, taurín) a EPA-DHA chráni bunky proti účinku voľných radikálov, spomaľuje proces starnutia a pôsobí proti vzniku nádorových procesov.

• Podpora vitality

• Kondícia srsti

• Vysoká stráviteľnosť

Teraz, keď váš stredný pes vstupuje do neskorších fáz dospelosti, je dôležité zaistiť, aby jeho strava poskytovala živiny, ktoré pomáhajú podporovať optimálne zdravie.

ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ je vhodný pre stredné psy vo veku 7+, ktorí vážia medzi 11-25 kg, je špeciálne vytvorený s ohľadom na všetky nutričné potreby vášho stredne veľkého dospelého psa.

ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ obsahuje špeciálne upravený obsah živín, ktoré pomáhajú udržiavať vitalitu psov stredných plemien, ako je ten váš, ktorí čelia prvým známkam starnutia.

ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ navyše obsahuje komplex antioxidantov, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály a pomáhajú udržovať stav životne dôležitých molekúl v tele vášho psa.

ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ pomáha podporovať optimálnu stráviteľnosť vďaka exkluzívnemu zloženiu živín, vrátane vyváženého prísunu vlákniny a optimálneho množstva veľmi kvalitných bielkovín. Opatrenia na podporu zdravia pokožky vášho psa pomôžu udržať jeho srsť hladkú, lesklú av dobrom zdravotnom stave. Preto je ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ obohatený o mastné kyseliny EPA a DHA – na udržanie zdravej kože a ideálneho stavu srsti.

Aby bolo vyhovené individuálnym preferenciám každého psa, je ROYAL CANIN® Medium Adult 7+ k dispozícii aj ako mokré krmivo v lahodnej omáčke. Pokiaľ uvažujete o zmiešanom kŕmení, jednoducho postupujte podľa našich pokynov na kŕmenie, aby ste zaistili, že váš pes dostane presné množstvo mokrého aj suchého krmiva pre optimálny výsledok.

V ROYAL CANIN® sme odhodlaní poskytovať nutričné riešenie pre potreby vášho maznáčika. Všetky naše produkty prechádzajú rozsiahlym procesom kontroly kvality, aby bola zaručená optimálna kvalita krmiva a aby vyhoveli špecifickým diétnym požiadavkám a životnému štýlu vášho psa. To znamená, že keď váš pes konzumuje ROYAL CANIN® Medium Adult 7+, dostáva kompletnú a vyváženú stravu.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
15
Produktový rad:
Royal Canin Medium Adult 7+
Veľkosť maznáčika:
Stredné rasy
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
7 rokov

Zloženie

Bielkoviny (%):
25
Druh bielkovín:
Metabolická energia (%):
3872
Tuky (%):
14
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2

*****

Náš Laky akceptuje iba tieto granule. Vyskúšali sme už všetky.

*****

kvalitné granule pre staršie psy

*****

spokojnosť

*****

miska je stále prázdna

*****

chutné granulky

*****

Odporúčam, som spokojný

*****

Jediné suché krmivo, ktoré moje psy tolerujú a udržuje ich v skvelej kondícii. Zásielka dobre zabalená rýchlo dodaná.

****

Odporúčam nakupovať v tomto obchode. Dobrý kontakt a rýchle dodanie.

*****

Vynikajúca kvalita potravín. Rýchly a bezproblémový servis

*****

Rýchla implementácia, odporúčame.
1 2

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.