40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Hairball Care 4kg granule pre mačky pre správne vylučovanie

48.88

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 12 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

4 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Eliminácia bezoárových gúľ

Receptúra krmiva HAIRBALL CARE podporuje prirodzenú elimináciu bezoárových gúľ. Kombinácia psyllia so slizotvornými vlastnosťami a mikronizovanej vlákniny zlepšuje funkciu črevnej pasáže. Prehltnuté chlpy sú správne vylučované z tráviacej sústavy spolu s exkrementmi, preto nedochádza k ich kumulácii. Pôsobí proti vzniku bezoárových gúľ a zvracaniu. PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ: vylučovanie dvojnásobného množstva prehltnutých chlpov po 14 dňoch podávania výhradne krmiva HAIRBALL CARE meranie bolo vykonané v čase pĺznutia, porovnanie s kontrolným krmivom neobsahujúcim unikátny komplex – vlastná skúška Royal Canin, 2013

Ochrana vylučovacej sústavy HAIRBALL

Vyvážený pomer minerálov posilňuje ochranu močového ústrojenstva mačiek.

Tvar granúl Hairball

 

Royal Canin Hairball Care je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé mačky (staršie ako 1 rok), ktoré znižuje tvorbu trichobezoárov (rolky chlpov v tráviacom trakte) a prispieva k správnemu vylučovaniu.

Mačky trávia veľkú časť dňa starostlivosťou o srsť, a tak skonzumujú veľké množstvo chlpov. Tie sa môžu v žalúdku zhromažďovať a vytvoriť tak trichobezoáry, ktoré sú buď vyvrátené, alebo vylúčené spolu so stolicou. Trichobezoáry sú nepríjemné a spôsobujú bolesti v žalúdku i na ceste von. Často tiež spôsobujú tráviace ťažkosti. Mačka môže vyvrátenými trichobezoármi tiež strácať dôležité živiny.

Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Hairball Care sa skladá zo špecifickej zmesi vláknin, vrátane psyllia (bohatého na sliz) a nerozpustnej vlákniny, ktorá prirodzene stimuluje zdravé pohyby čriev. Pohltané chlpy tak môžu byť každý deň vylúčené stolicou a nehromadia sa v žalúdku, kde čakajú na vyvrátenie. Krmivo taktiež obsahuje presne vyváženú kombináciu živín, vysoký obsah bielkovín a tuku.

Súčasťou zloženia je tiež vyrovnaný obsah minerálov, ktoré udržujú močové cesty vašej mačky zdravé. Bolo dokázané, že po podávaní ROYAL CANIN® Hairball Care mačky vylučujú dvakrát viac chlpov už po 14 dňoch.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Hairball Care je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), kukurica, rastlinná vláknina, ryža, živočíšne tuky, hydrolyzované živočíšne proteíny, pšenica, kukuričná múka, kukuričný lepok, repné odrezky, kvasnice, minerály, sójový olej, rybí olej, fruktooligosacharidy, šupky a semená psyllia (0,5 %).

Nutričné doplnkové látky: vitamín A: 25000 IU, vitamín D3: 1000 IU, E1 (železo): 32 mg, E2 (jód): 3,2 mg, E4 (meď): 10 mg, E5 (mangán): 42 mg, E6 (zinok): 88 mg, E8 (selén): 0,05 mg. Konzervačné látky.

Doporučená denná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Ideálna hmotnosť

45 g

55 g

65 g

74 g

Nadváha

36 g

44 g

52 g

59 g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
4
Produktový rad:
Royal Canin Hairball Care 34
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá tráviaca sústava
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
34
Druh bielkovín:
Metabolická energia (%):
3574
Fosfor (%):
1
Tuky (%):
15
Vápnik (%):
1.15
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Prvé dojmy sú spojené s intenzívnou vôňou jedla. Kocúr to okamžite vycítil, o čom svedčí aj fakt, že sám otvoril vrecko s jedlom ???? je jasné, že sa mu to páči, uvidíme, ako to pôjde ďalej, pretože je to vyberavá mačka ???? po niekoľkých dňoch používania krmiva môžete vidieť, že mačke chutí čoraz viac. Dávam ho 2-3-krát denne a tiež na prechádzke ako pochúťku. Navyše plní svoju zdravotnú úlohu - mačka častejšie odstraňuje z tela nepotrebné žmolky.

*****

Super krmivo pre domáce zvieratá. Odporúčam tento obchod a výrobky.

*****

Tovar mi prišiel okamžite. Odporúčam tento obchod.

*****

Royal canin hariball care veľmi dobré krmivo, moje zvieratká ho majú radi, radi sa k nemu vracajú. Odporúčam.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.