40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Dog urinary moderate calorie 12 kg

Výrobca: ROYAL CANIN
4380
78.90

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 20 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

URINARY S/O MODERATE CALORIE je kompletné diétne krmivo pre psy pre rozpustenie struvitových kameňov a obmedzenie ich opakovanej tvorby, a to na základe svojej schopnosti okysľovať moč, nízkeho obsahu horčíka a zníženého obsahu proteínov, ktoré sú však vysokej akosti.

Pred použitím sa odporúča vyžiadať si stanovisko veterinárneho lekára. Krmivo URINARY S/O MODERATE CALORIE sa odporúča kŕmiť 5 až 12 týždňov na rozpustenie struvitových kameňov a 6 mesiacov pre obmedzenie ich opakovaného výskytu.

Zloženie: Kukuričná múčka, ryža, dehydratované kuracie proteíny, rastlinná vláknina, kukuričný glutén, živočíšne tuky, minerálne látky, hydrolyzované živočíšne proteíny, dužina z čakanky, pšeničný glutén*, sójový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, mono- a diglyceridy kyseliny palmitovej
a stearovej esterifikované kyselinou citrónovou, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu). Zdroje proteínov: dehydratované kuracie proteíny, kukuričný glutén, hydrolyzované živočíšne proteíny, pšeničný glutén.

Výživné doplnkové látky: vitamín A: 21500 mj., vitamín D3: 1400 mj., E1 (železo): 44 mg, E2 (jód): 4,4 mg, E4 (meď): 14 mg, E5 (mangán): 58 mg, E6 (zinok): 146 mg, E8 (selén): 0,11 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
12
Produktový rad:
ROYAL CANIN Dog Urinary S/O
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Zdravotné indikácie:
  • Oxalátové kamene
  • Struvitové kamene
Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Citlivá močová sústava
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
20
Metabolická energia (%):
3500
Fosfor (%):
0.57
Tuky (%):
11
Vápnik (%):
0.57

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.