40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Babycat Milk 300g mlieko pre mačiatka

18.69

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Royal Canin Babycat milk je výživné krmivo pre mačiatka, ktoré nemôžu piť materské mlieko od svojej mamičky.

Royal Canin Babycat milk je výživné krmivo pre mačiatka, ktoré nemôžu piť materské mlieko od svojej mamičky. Aby všetky mačiatka dostali tú najlepšiu starostlivosť, pripravili sme pre nich špeciálne krmivo s vysoko vstrebávajúcimi bielkovinami a probiotikmi podporujúce trávenie. Babycat milk sa zložením podobá materskému mlieku, čím dodáva mačiatkam všetko potrebné pre ich harmonický rast. Vrecúška so zmesou na prípravu krmiva sa okamžite rozpúšťajú a vytvárajú homogénnu zmes. Žiadne hrudky, ani nerozpustené zvyšky, len konzistentné mlieko plné živín ako od mamičky.

Obsah balenia:

  • 3× 100 g vrecko
  • 1× fľaštička na kŕmenie s objemovými údajmi, jednoduché naplnenie a čistenie, neobsahuje BPA (Bisfenol A)
  • 3× cumlík v rôznych veľkostiach
  • 1× odmerka (1 lyžica na 20 ml vody)
  • 1× návod na použitie

Zloženie: Mliečne proteíny, mliečny tuk, rastlinné oleje (vrátane oleja bohatého na kyselinu arachidónovú), srvátkový proteín, rybí olej (zdroj DHA), minerály, fruktooligosacharidy.

Nutričné doplnkové látky: vitamín A: 25000 IU, vitamín D3: 1500 IU, E1 (železo): 100 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (meď): 15 mg, E5 (mangán): 80 mg, E6 (zinok): 230 mg, E8 (selén): 0,43 mg, taurín: 2,5 g. Antioxidanty.

ODPORÚČANÉ DENNÉ DÁVKY KRMIVA

Vek

Počet
kŕmení na
mačiatko/deň

Počet ml mlieka na mačiatko/
kŕmnu dávku

Počet odmeriek na mačiatko/
kŕmnu dávku

Min

Max

Min

Max

Týždeň 1

7

2

4

1/10

2/10

Týždeň 2

6

5

10

3/10

5/10

Týždeň 3

5

10

15

5/10

8/10

Týždeň 4

5

10

15

5/10

8/10

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.3
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Junior
Špeciálne požiadavky:
Tehotenstvo, laktácia, obdobie rastu
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Vrelo odporúčame! Veľmi kvalitný výrobok. Mám mačku, ktorá od prvého dňa života potrebovala mliečnu výživu. Veterinárny lekár odporučil kŕmenie mliekom od inej spoločnosti. Batoľa malo veľmi veľké problémy s vyprázdňovaním - zápchu a silné bolesti brucha. Veľmi rýchlo sme mu zmenili mlieko na Royal Canin Babycat Milk. Ukázalo sa, že to bol veľký úspech. Problémy so zápchou a bolesťami brucha sú preč. Mačka sa pravidelne vyprázdňuje (s mäkkou stolicou). Bonusom je fľaša na mlieko s cumlíkmi, ktorá je súčasťou balenia - naozaj vysoká kvalita. Fľaša je vyrobená z hrubého plastu a udržiava teplo, takže mlieko je stále teplé od okamihu, keď je pripravené na podanie (pri niekoľkých ml mlieka je to veľmi dôležité). :) Mačka má teraz 5 týždňov - je na tomto mlieku - správne priberá a vyvíja sa bez problémov.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.