40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

RAW PALEO

RAW PALEO o krmivo, ktoré odráža prirodzenú stravu psa a mačky. Je to odvážny návrat ku koreňom. Vysoký obsah mäsa, jednoduché a krátke zloženie, všetkým známe ingrediencie bez zbytočných prísad - to je to, čo značku RAW PALEO odlišuje.

Suché krmivo pre psov RAW PALEO obsahuje dva monobielkovinové varianty - morčacie a hovädzie mäso. Čerstvo pripravené a sušené morčacie alebo hovädzie mäso je v receptúre na prvom mieste.

Psy a mačky sú mäsožravce, preto by základom ich stravy mali byť mäsové výrobky a práve mäso je v zložení krmív RAW PALEO na prvom mieste. Až 80 g morčacieho mäsa v 100 g krmiva alebo 70 g hovädzieho mäsa v 100 g krmiva.

Vďaka čerstvo pripraveným surovinám sa potraviny RAW PALEO vyznačujú vysokou chutnosťou. Vhodná technológia výroby podporuje zachovanie vysokej výživovej hodnoty zložiek a ovplyvňuje chutnosť a kvalitu výrobku.

Mokré krmivo RAW PALEO pre psy a mačky sa vyznačuje jednoduchým zložením. Žiadne plnidlá, veľmi krátky zoznam surovín, výnimočná kvalita. Len to a ešte oveľa viac. Teda všetko, čo psy a mačky naozaj potrebujú.

Raw Paleo krmivo

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 1
Min Max
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Pre akého maznáčika
Cena
Druh