40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

RAFI

RAFI logo

Kŕmivo pre psov Dolina Noteci Rafi je vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce udržať svojich chlpatých priateľov v dobrom zdravotnom stave. Okrem toho je mokré krmivo pre psov Rafi skvelou voľbou, pretože je ekonomicky výhodné a obsahuje všetky živiny, ktoré váš domáci miláčik potrebuje. Táto renomovaná značka ponúka rôzne varianty príchutí, čo vám dáva možnosť vytvoriť si chutný a výživný jedálny lístok.

Toto krmivo Rafi od Doliny Notec sa vyznačuje kvalitou svojich surovín. Krmivá Rafi sú ľahko stráviteľné a obsahujú kvalitné bielkoviny. Prídavok hovädzieho mäsa navyše dodáva lyzín, leucín, izoleucín a minerálne látky ako selén, železo a meď.

.
.

Rafi pre psov

.

Kŕmivo pre psov Rafi bolo vyvinuté tak, aby uspokojilo rôzne chuťové poháriky všetkých domácich zvierat. Toto krmivo bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo nutričné požiadavky dospelých psov všetkých plemien a veľkostí. Každá príchuť tohto krmiva je celozrnný výrobok, ktorý možno podávať ako jedno jedlo.
Náš tím odborníkov pri zostavovaní zloženia vlhkého krmiva zohľadnil prirodzené nutričné potreby psov. Vďaka dobre vyváženým receptúram sme schopní poskytnúť psom potrebné živiny aj energiu. Vďaka tomu je vlhké krmivo ľahko stráviteľné a plné zložiek, ktoré podporujú dobré zdravie. Okrem toho sú v receptúrach obsiahnuté nenasýtené mastné kyseliny, ktoré posilňujú imunitu a podporujú lesklú srsť.

V našom obchode je k dispozícii krmivo pre psov Rafi, ktoré sa skladá z rôznych zoonických zložiek, ktoré sú nevyhnutné pre výživu domáceho maznáčika. Tento premyslený prístup minimalizuje potrebu pridávania syntetických vitamínov a minerálov. Okrem toho sa do krmiva pridáva zelenina a ovocie, aby bolo chutné.

Typy rafií

.

Kŕmivo Rafi od spoločnosti Dolina Noteci sa vyrába v troch rôznych variantoch - Basic, Classic a Fresh. Každé jedlo je obohatené ľanovým olejom, ktorý je dôležitým zdrojom mastných kyselín n-3 a n-6. Rad Fresh je ideálny pre psov s miernou fyzickou aktivitou, ktorí nie sú gravidní ani dojčiaci. Vďaka vysokému obsahu bielkovín je prospešná aj pre psov v rekonvalescencii.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar