40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PURINA Cat Chow Special Care Hairball Control 15 kg

Výrobca: PURINA
4174
44.45

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 11 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Inšpirované prírodou, založený na viac ako 80 rokov skúseností z výskumu v oblasti výživy zvierat, najlepšie výživu a vedci vytvorili Purina CAT CHOW dať vašej mačke 100% a vyvážené kŕmné dávky. Je bohatá na mäso, obsahuje starostlivo vybrané zložky vrátane špeciálneho zloženia bylín a zeleniny na podporu zdravého trávenia a podporu prirodzenej ochrany tela. Vďaka tomu, že obsahuje veľa mäsa, je tiež neuveriteľne chutné.


Výrobky z radu Purina Cat Chow sú kompletné a 100% vyvážené krmivo pre mačky. Správne vybrané vysoko kvalitné ingrediencie spĺňajú všetky potreby vášho domáceho maznáčika a dlhodobo si vychutnávajú vaše zdravie. Purina Cat Chow je dobrá kvalita za rozumnú cenu. Mačky žijúce doma, ako aj dlhosrsté plemená mačky sú obzvlášť náchylné na problémy so srsťou. CAT CHOW Hairball Control obsahuje vlákna prírodného pôvodu, ktoré jemne transportuje tráviaci systém požití pri starostlivosti o srsť pomôcť kontrolovať tvorbu hairballs. zahŕňa:
- Vysoko kvalitné mäso
- Prírodné zložky - byliny a zelenina
- Prírodné vlákna na zníženie tvorby vlasových guličiek

ZLOŽENIE:
Rastlinné bielkovinové extrakty, obilie *, mäsa a živočíšnych produktov (mäso 14%), oleje a tuky, rastlinné produkty (sušené repné odrezky 2,7%, petržlen * 0,4%) rastlinné * (sušený koreň čakanky 2%, mrkva 1,3% špenát 1,3%, zelený hrášok 1,3%), ryby a rybie produkty, kvasnice *, minerály.

Výživové hodnoty:
Proteín: 34,0% Surové oleje a tuky: 12,0% Popol: 7,5% Vláknina: 5,0%

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
15
Výrobca:
PURINA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Odstránenie bezoárových gúľ
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
32
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Tuky (%):
11

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.