40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PURINA Cat Chow Kitten kuracie 15 kg

Výrobca: PURINA
4167
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Inšpirované prírodou, založený na viac ako 80 rokov skúseností z výskumu v oblasti výživy zvierat, najlepšie výživu a vedci vytvorili Purina CAT CHOW dať vašej mačke 100% a vyvážené kŕmnej dávky. Je bohatá na mäso, obsahuje starostlivo vybrané zložky vrátane špeciálneho zloženia bylín a zeleniny na podporu zdravého trávenia a podporu prirodzenej ochrany tela. Vďaka tomu, že obsahuje veľa mäsa, je tiež neuveriteľne chutné.


Výrobky z radu Purina Cat Chow sú kompletné a 100% vyvážené krmivo pre mačky. Správne vybrané vysoko kvalitné ingrediencie spĺňajú všetky potreby vášho domáceho maznáčika a dlhodobo si vychutnávajú vaše zdravie. Purina Cat Chow je dobrá kvalita za rozumnú cenu. Mačiatka sú na svete prirodzene zaujímavé. Preto CAT CHOW Kitten je starostlivo vyvinutý na podporu normálneho vývoja mozgu a očí, podporuje zdravé trávenie a posilňuje prirodzenú ochranu tela. zahŕňa:
- Vysoko kvalitné mäso
- Prírodné zložky - byliny a zelenina
- DHA na podporu vývoja mozgu a očí


ZLOŽENIE:
Mäso a živočíšne produkty (mäso 14% kuracie mäso 4%), obilie *, rastlinné proteínové extrakty, oleje a tuky, ryby a rybie výrobky, minerálne látky, zelenina * (mrkva 1,3%, 1,3% špenát, hrášok 1,3%) , kvasnice *, rastlinné produkty (petržlen * 0,4%).

Výživové hodnoty:
Proteín: 40,0% Surové oleje a tuky: 12,0% Popol: 9,5% Vláknina: 1,5% DHA: 0,03%

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
15
Výrobca:
PURINA

Určenie

Životná fáza:
Junior
Špeciálne požiadavky:
Tehotenstvo, laktácia, obdobie rastu
Vek maznáčika od:
1. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
40
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Tuky (%):
12

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.