40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PERFECT FIT Junior (<1 rok) Pre malé rasy - Bohaté na kuracie mäso 825g

4.68
Navrhnutá cena: 14.98

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Suché krmivo pre šteňatá Perfect Fit™Junior <1 Rich Chicken je kompletné a vyvážené krmivo pre malé plemená. Vyznačuje sa svojím zložením, ktoré bolo vyvinuté s prispením veterinárnych lekárov a odborníkov na výživu z WALTHAM™ Animal Science Institute. Vedci analyzovali najčastejšie zdravotné problémy psov, čo im umožnilo vyvinúť inovatívne krmivo so zložením Total 5, ktoré podporuje 5 najdôležitejších oblastí zdravia vášho domáceho maznáčika: zabezpečenie silného imunitného systému, starostlivosť o ústnu dutinu, zdravé trávenie, zdravú kožu a srsť a udržanie optimálnej kondície a hmotnosti. Vďaka obsahu vápnika a fosforu je toto krmivo pre šteňatá každodennou podporou zdravého rastu vášho šteňaťa.
Výhody podávania krmiva PERFECT FIT™ Junior <1 pre psy malých plemien:

- Podporuje zdravý rast
Perfect Fit™ obsahuje optimálne množstvo vápnika a fosforu, ktoré je prispôsobené potrebám mladých psov.

- Silný imunitný systém
Zvýšené hladiny vitamínu E, mangánu a zinku podporujú prirodzené obranné mechanizmy mladého psa.

- Zdravé trávenie
Vysokokvalitné bielkoviny, dôležité v psej strave - pomáhajú udržiavať črevnú mikroflóru vášho domáceho maznáčika a zabezpečujú ľahké trávenie vášho šteňaťa.

- Zdravá koža a srsť
Zinok a slnečnicový olej - prirodzený zdroj omega - 6 nenasýtených mastných kyselín, starajú sa o zdravú kožu a krásnu srsť vášho šteňaťa.

- Udržiavanie optimálnej hmotnosti a telesnej kondície
S receptúrou Perfect Fit™ dodáte potrebné živiny a energiu v správnom množstve - váš malý maznáčik si vypestuje optimálnu telesnú hmotnosť a kondíciu.

O krmive Perfect Fit™

Ako Perfect Fit™ presadzujeme komplexný prístup k zdraviu domácich zvierat, ktorý zahŕňa pokročilú výživu pre vášho psa, zabezpečenie fyzickej aktivity a intelektuálnu stimuláciu. Tento prístup je podložený dlhoročným výskumom základných potrieb domácich zvierat, ako ich definoval WALTHAM™ Animal Science Institute. To je základom receptúry Total 5, ktorou sa vyznačujú krmivá Perfect Fit™ pre psov, ktoré sa starajú o ich zdravie a podporujú ich pohodu v každej fáze života.
Zloženie:
Sušené hydinové bielkoviny (z toho 20 % kuracie), pšenica, kukurica, hydinový tuk, sušené hovädzie bielkoviny, repná dužina, hydrolyzát z kuracej pečene, minerálne látky, slnečnicový olej (0,40 %), čakankový extrakt, rybí tuk.
Kalorická hodnota: 401 kcal/100 g
Prísady / 1 kg:
Výživové doplnky: Antioxidanty; Výživové doplnky: Vitamín A: 8500 IU, vitamín D3: 938 IU, vitamín E: 1100 mg, meď: 9 mg, jód: 1: 2,3 mg, železo: 30 mg; mangán: 40,5 mg, selén: 0,15 mg, zinok: 115 mg.

Analytické zložky (%):
Obsah bielkovín: 29; obsah tuku: 1,5 %: 18; anorganické látky: 7,7; hrubá vláknina: 0,5 %: 1,8; vápnik: 1.6; phosphorus: 1,2.

Spôsob kŕmenia:
Odporúčame podávať kompletné suché krmivo PERFECT FIT™ aj vlhké krmivo.
Odporúčané denné množstvo krmiva pre psa:

Pes s predpokladanou telesnou hmotnosťou 1 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 25 g krmiva denne rozdelených do 4 dávok, vo veku 4 mesiacov - 35 g krmiva denne rozdelených do 3 dávok, vo veku 6 mesiacov - 35 g krmiva denne rozdelených do 2 dávok.

Pes s predpokladanou telesnou hmotnosťou 3 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 65 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 80 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 80 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 80 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

Pes s predpokladanou telesnou hmotnosťou 5 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 100 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 115 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 120 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 115 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

Pes s predpokladanou telesnou hmotnosťou 7 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 125 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 150 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 150 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 150 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

Pes s predpokladanou hmotnosťou 10 kg v dospelosti: vo veku 2 mesiacov - 155 g krmiva denne rozdelených do 4 jedál, vo veku 4 mesiacov - 195 g krmiva denne rozdelených do 3 jedál, vo veku 6 mesiacov - 200 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 9 mesiacov - 195 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál, vo veku 12 mesiacov - 190 g krmiva denne rozdelených do 2 jedál.

U veľmi mladých zvierat zjemnite krmivo vodou. Zohľadnite prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva pre vášho psa a rozdeľte ho do jedál podľa potrieb vášho zvieraťa.
Zabezpečte psovi čerstvú vodu na pitie.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.825
Veľkosť maznáčika:
Malé rasy
Výrobca:
PERFECT FIT
Najvhodnejší výrobok v rade:

Určenie

Životná fáza:
Senior
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Druh bielkovín:
Kura
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Všetko super, určite tu budem nakupovať aj naďalej :)

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.