40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PERFECT FIT Adult (1+ rokov) pre stredné a veľké rasy - Bohaté na kuracie mäso 825g

Výrobca: PERFECT FIT
46064
4.68

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Receptúra kompletného, vyváženého a chutného krmiva pre psov Perfect Fit™Adult 1+ Rich in Chicken bola vyvinutá veterinármi a odborníkmi na výživu. Vedci z WALTHAM™ Institute of Animal Science analyzovali najčastejšie zdravotné problémy psov, na základe čoho bola vyvinutá výživa s receptúrou Total 5, ktorá podporuje 5 najdôležitejších oblastí zdravia dospelého psa. Medzi ne patrí silný imunitný systém, zdravé trávenie, zdravá koža a srsť, starostlivosť o ústnu dutinu a optimálna telesná kondícia a hmotnosť. Správna výživa psa veľkého plemena sa priamo premieta do lepšieho zdravia, aktivity a duševného vývoja. Perfect Fit™ Adult 1+ Rich in Chicken vás podporí v správnom uspokojovaní každodenných potrieb vášho psa strednej až veľkej rasy.
Výhody kŕmenia psov stredných a veľkých plemien krmivom PERFECT FIT™ Adult 1+:

- Silný imunitný systém
Zvýšený obsah vitamínu E, mangánu a zinku, podporuje prirodzené obranné mechanizmy psa.

- Zdravie ústnej dutiny
Tripolyfosforečnan sodný obsiahnutý v zložení pomáha znižovať tvorbu zubného kameňa, čím podporuje zdravie zubov a ďasien vášho psa.

- Zdravé trávenie
Vysokokvalitné bielkoviny, dôležité v strave vášho psa - pomáhajú udržiavať črevnú mikroflóru vášho domáceho maznáčika a zabezpečujú ľahké trávenie.

- Zdravá koža a srsť
Zinok a slnečnicový olej - prírodný zdroj omega - 6 nenasýtených mastných kyselín, starajú sa o zdravú kožu a krásnu srsť vášho psa.

- Udržiavanie optimálnej telesnej hmotnosti a kondície
S receptúrou Perfect Fit™ dodáte potrebné živiny a energiu v správnom množstve - vaše veľké zviera si udrží optimálnu telesnú hmotnosť a kondíciu.

- Podpora tráviaceho procesu
Zmes vlákniny obsiahnutá v suchom krmive pre psov podporuje trávenie a správnu tvorbu výkalov.

O krmive Perfect Fit™

Ako Perfect Fit™ presadzujeme holistický prístup k zdraviu domácich zvierat, ktorý zahŕňa pokročilú výživu psov, zabezpečenie fyzickej aktivity a intelektuálnu stimuláciu. Tento prístup je podložený dlhoročným výskumom základných potrieb domácich zvierat, ako ich definoval WALTHAM™ Animal Science Institute. To je základom receptúry Total 5, ktorou sa vyznačujú krmivá Perfect Fit™ pre psov, ktoré sa starajú o ich zdravie a podporujú ich pohodu v každej fáze života.
Zloženie:
Sušené hydinové bielkoviny (vrátane 14 % kuracieho mäsa), pšenica, kukurica, ryža, hydinový tuk, sušené hovädzie bielkoviny, repná dužina (3 %), minerálne látky (vrátane 0,4 % tripolyfosfátu sodného), hydrolyzát kuracej pečene, celulóza (1 %), slnečnicový olej (0,40 %), čakankový extrakt (0,15 %).
Kalorická hodnota: 372 kcal/100 g
Prísady / 1 kg:
Výživové doplnky: Antioxidanty; Výživové doplnky: Vitamín A: 11900 IU, vitamín D3: 1313 IU, vitamín E: 1500 mg, meď: Vápnik: 1,5 mg, jód: 4,2 mg: 1,1 mg, železo: 30 mg; mangán: 36 mg, selén: 0,23 mg, zinok: 102 mg.

Analytické zložky (%):
Bielkoviny: 25; obsah tuku: 14; anorganické látky: 9,0; hrubá vláknina: 10,0 %: 2,3.

Spôsob kŕmenia:
Odporúčame podávať kompletné suché krmivo PERFECT FIT™ aj vlhké krmivo.
Odporúčané denné množstvo krmiva pre psov:

Pes s hmotnosťou 10 kg potrebuje 145 g suchého krmiva alebo 90 g suchého krmiva a 1,5 vaničky vlhkého krmiva denne, pes s hmotnosťou 20 kg potrebuje 240 g suchého krmiva alebo 135 g suchého krmiva a 3 vaničky vlhkého krmiva denne, pes s hmotnosťou 30 kg potrebuje 325 g suchého krmiva alebo 185 g suchého krmiva a 4 vaničky vlhkého krmiva denne, 40 kg pes potrebuje 405 g suchého krmiva alebo 265 g suchého krmiva a 4 vaničky vlhkého krmiva denne, 50 kg pes potrebuje 480 g suchého krmiva alebo 320 g suchého krmiva a 4 a pol vaničky vlhkého krmiva denne.
V prípade psov s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Zohľadnite prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva pre vášho psa a rozdeľte ho na jedlá podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Zabezpečte svojmu psovi čerstvú vodu na pitie.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
5.6
Veľkosť maznáčika:
Stredné a veľké rasy
Výrobca:
PERFECT FIT
Najvhodnejší výrobok v rade:

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
12. mesiaca
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.