40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PERFECT FIT Adult (1+ let) Pre malé rasy - bohaté na kuracie mäso 6 kg

28.44

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 7 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

2 Recenzia 4.5 z 5

*****

50%

****

50%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Krmivo Perfect FitAdult 1+ Rich in Chicken sa vyznačuje receptúrou prispôsobenou potrebám dospelých domácich zvierat malých plemien. Na vývoji tohto suchého krmiva pre psov sa podieľali veterinári a odborníci na výživu z WALTHAM Institute of Animal Science. Vedci sa zamerali na najčastejšie zdravotné problémy psov a vytvorili inovatívne krmivo Total5. Podporuje 5 dôležitých oblastí zdravia vášho domáceho maznáčika: silný imunitný systém, starostlivosť o ústnu dutinu, zdravé trávenie, zdravú kožu a srsť a udržiavanie optimálnej kondície a hmotnosti. Zaradením tohto kompletného a vyváženého krmiva Perfect Fit™ Adult 1+ Rich Chicken do stravy vášho psa čo najlepšie ovplyvníte zdravie, aktivitu a duševný vývoj vášho domáceho maznáčika.
Výhody krmiva PERFECT FIT Adult 1+ pre malé plemená:

- Silný imunitný systém
Vďaka zvýšenému obsahu vitamínu E, mangánu a zinku podporíte týmto krmivom prirodzené obranné mechanizmy vášho psa.

- Ústne zdravie
Vďaka účinnej zložke (tripolyfosforečnan sodný), ktorá sa nachádza v tomto krmive, podporujete zdravie zubov a ďasien tým, že znižujete tvorbu zubného kameňa.

- Zdravé trávenie
V zložení krmiva Perfect Fit™ nájdete vysokokvalitné bielkoviny, ktoré sú v strave vášho psa dôležité - pomáhajú udržiavať normálnu črevnú mikroflóru vášho domáceho maznáčika a zabezpečujú ľahké trávenie.

- Zdravá koža a srsť
Naše krmivo pre psov obsahuje aj zinok a slnečnicový olej - prirodzený zdroj nenasýtených mastných kyselín omega-6. Kŕmte ním svojho domáceho miláčika a udržujte jeho kožu zdravú a srsť krásnu.

- Udržiavanie optimálnej telesnej hmotnosti a kondície
So zložením Perfect Fit™ dodáte potrebné živiny a energiu v správnom množstve - váš malý maznáčik si udrží optimálnu telesnú hmotnosť a kondíciu.


- Podporuje tráviaci proces
Optimálna zmes vlákniny obsiahnutá v suchom krmive pre psov podporuje trávenie a správnu tvorbu stolice.O spoločnosti Perfect Fit

Ako Perfect Fit presadzujeme komplexný prístup k zdraviu domácich zvierat, ktorý zahŕňa modernú výživu pre vášho psa, zabezpečenie fyzickej aktivity a intelektuálnu stimuláciu. Je to prístup založený na dlhoročnom výskume a základných potrebách zvierat, ako ich definoval WALTHAM™ Animal Science Institute. To je základom receptúry Total 5, ktorou sa vyznačujú krmivá Perfect Fit™ pre psov, ktoré sa starajú o ich zdravie a podporujú ich pohodu v každej fáze života.


Zloženie:
Sušené hydinové bielkoviny (vrátane 20 % kuracieho mäsa), pšenica, kukurica, hydinový tuk, sušené hovädzie bielkoviny, repná dužina (2,6 %), hydrolyzát kuracej pečene, minerálne látky (vrátane 0,4 % tripolyfosforečnanu sodného), čakankový extrakt (0,57 %), slnečnicový olej (0,40 %).
Výhrevnosť: 395 kcal/100 g
Prísady / 1 kg:
Antioxidanty; doplnky stravy: Vitamín A: 11900 IU, vitamín D3: 1313 IU, vitamín E: 1100 mg, meď: 4,8 mg, jód: 1,2 mg, železo: 30 mg; mangán: 36 mg, selén: 0,25 mg, zinok: 102 mg.

Analytické zložky (%):
Obsah bielkovín: 27; obsah tuku: 17; anorganické látky: 7,8; hrubá vláknina: 1,8.

Spôsob kŕmenia:
Odporúčame podávať kompletné suché krmivo PERFECT FIT™ aj vlhké krmivo.
Odporúčané denné množstvo krmiva pre psov:

Pes s hmotnosťou 1 kg potrebuje 25 g suchého krmiva alebo 10 g suchého krmiva a ½ vaničky vlhkého krmiva na deň, pes s hmotnosťou 3 kg potrebuje 55 g suchého krmiva alebo 35 g suchého krmiva a ½ vaničky vlhkého krmiva na deň, pes s hmotnosťou 5 kg potrebuje 80 g suchého krmiva alebo 45 g suchého krmiva a 1 vaničku vlhkého krmiva na deň, 7 kg pes potrebuje 105 g suchého krmiva alebo 70 g suchého krmiva a 1 vaničku mokrého krmiva denne, 10 kg pes potrebuje 135 g suchého krmiva alebo 85 g suchého krmiva a 1,5 vaničky mokrého krmiva denne.
V prípade psov s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Zohľadnite prechodné obdobie a upravte množstvo krmiva pre svojho psa a rozdeľte ho na jedlá podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Poskytnite psovi čerstvú vodu na pitie.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
6
Výrobca:
PERFECT FIT
Najvhodnejší výrobok v rade:

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Vek maznáčika od:
12. mesiaca
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

****

Dobré krmivo - pes je naň zvyknutý a používame ho len dlho.

*****

super

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.