40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

PEDIGREE Dentastix stredne veľké rasy 8x180 g

15.36 (10.67 € / kg)
Navrhnutá cena: 60.68

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

**** *

25 Recenzia 4.9 z 5

*****

92%

****

4%

***

4%

**

0%

*

0%

96%

Recommend

96% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Každý pes si zaslúži lahodnú maškrtu - či už ako odmenu pri výcviku alebo ako darček k špeciálnej príležitosti. V ponuke Pedigree sú však nielen chutné maškrty na rôzne príležitosti, ale aj produkty, ktoré pomáhajú pri každodennej starostlivosti o zdravie vášho psa, napríklad tým, že pomáhajú znižovať tvorbu zubného kameňa.

Denné čistenie zubov vášho domáceho maznáčika môže byť ťažké. S týmto vedomím sme vyvinuli Pedigree DentaStix. Ide o dentálnu pochúťku, ktorej štruktúra a účinné látky účinne pomáhajú pri starostlivosti o ústnu hygienu u psov. Pri každodennom používaní pomáha znižovať tvorbu zubného kameňa až o 80 %. To bolo dokázané klinickými skúškami.

Pedigree Dentastix je dostupný v rôznych veľkostiach, aby vyhovoval rôznym veľkostiam psov (malé, stredné a veľké). Okrem vynikajúcej chuti, vďaka veľmi nízkemu obsahu tuku (2,6 %) má priemerná maškrta len 77 kcal, a preto je Pedigree Dentastix dokonalým doplnkom každodennej stravy bez rizika prekŕmenia vášho psa. .

AKO FUNGUJE PEDIGREE DENTASTIX?

Jedinečná textúra a zloženie Pedigree Dentastix, ktorých výsledkom sú optimálne abrazívne vlastnosti, umožňuje efektívne odstraňovanie zubného povlaku. Okrem toho pri žuvaní vznikajú sliny, ktoré prirodzene zmývajú zvyšky jedla a mechanické trenie zubných koruniek o hryzátko odstraňuje zubný povlak z oblasti zubov a ďasien.

Pedigree DentaStix obsahuje dve aktívne zložky (tripolyfosfát sodný a síran zinočnatý). Tripolyfosforečnan sodný viaže vápnik v slinách, čím znižuje tvorbu zubného kameňa. Síran zinočnatý inhibuje rast kryštálov zubného kameňa, čím sa znižuje aj jeho tvorba

Pedigree Dentastix sa ukázal ako účinný aj vtedy, keď pes túto zdravú, no zároveň chutnú maškrtu pomerne rýchlo rozžuje a zje. Žutie a zjedenie hryzátka za menej ako minútu stačí na to, aby účinne pomáhalo znižovať riziko tvorby zubného povlaku a zubného kameňa

Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Pes
Druh:
Doplnkové krmivo

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
1.44
Produktový rad:
Dentastix stredné rasy
Veľkosť maznáčika:
Stredné rasy
Výrobca:
PEDIGREE

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Hygiena ústnej dutiny
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
9.5
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Tuky (%):
2.6
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu
1 2 3

*****

????????Kvalitný a výživný doplnok k strave

*****

Zatiaľ chutí

***

Pomerne zlé zloženie, ale pes ich má rád.

*****

môj pes urobí pre dentastix čokoľvek, miluje tieto pochúťky, majú príjemnú mätovú vôňu - naozaj osviežujú psí dych, žiadne problémy so zubným kameňom - používame ich pravidelne už 2 roky

*****

Jdelna perzekaska pre zdravé zuby

*****

Moja Soňa túto pochúťku miluje, takto môžete spojiť príjemné s užitočným. Radosť z jedla s čistením zubov.

*****

Odporúčame pre všetkých, ktorí majú domáce zvieratá

****

Na zuby pravdepodobne nepôsobí, ale psy ho milujú ako pochúťku.

*****

Prvotriedny výrobok, nákup z tohto Allegro je radosť. Odporúčam

*****

Rýchle, efektívne, odporúčame
1 2 3

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.