40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

PEDIGREE Dentastix Maškrta pre psov stredné plemená 8 x 180 g 2 + 1 ZADARMO

20000138
53.67

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 13 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Products in package

3 x 
 

Každý pes si zaslúži lahodnú maškrtu - či už ako odmenu pri výcviku alebo ako darček k špeciálnej príležitosti. V ponuke Pedigree sú však nielen chutné maškrty na rôzne príležitosti, ale aj produkty, ktoré pomáhajú pri každodennej starostlivosti o zdravie vášho psa, napríklad tým, že pomáhajú znižovať tvorbu zubného kameňa.

Denné čistenie zubov vášho domáceho maznáčika môže byť ťažké. S týmto vedomím sme vyvinuli Pedigree DentaStix. Ide o dentálnu pochúťku, ktorej štruktúra a účinné látky účinne pomáhajú pri starostlivosti o ústnu hygienu u psov. Pri každodennom používaní pomáha znižovať tvorbu zubného kameňa až o 80 %. To bolo dokázané klinickými skúškami.

Pedigree Dentastix je dostupný v rôznych veľkostiach, aby vyhovoval rôznym veľkostiam psov (malé, stredné a veľké). Okrem vynikajúcej chuti, vďaka veľmi nízkemu obsahu tuku (2,6 %) má priemerná maškrta len 77 kcal, a preto je Pedigree Dentastix dokonalým doplnkom každodennej stravy bez rizika prekŕmenia vášho psa. .

AKO FUNGUJE PEDIGREE DENTASTIX?

Jedinečná textúra a zloženie Pedigree Dentastix, ktorých výsledkom sú optimálne abrazívne vlastnosti, umožňuje efektívne odstraňovanie zubného povlaku. Okrem toho pri žuvaní vznikajú sliny, ktoré prirodzene zmývajú zvyšky jedla a mechanické trenie zubných koruniek o hryzátko odstraňuje zubný povlak z oblasti zubov a ďasien.

Pedigree DentaStix obsahuje dve aktívne zložky (tripolyfosfát sodný a síran zinočnatý). Tripolyfosforečnan sodný viaže vápnik v slinách, čím znižuje tvorbu zubného kameňa. Síran zinočnatý inhibuje rast kryštálov zubného kameňa, čím sa znižuje aj jeho tvorba

Pedigree Dentastix sa ukázal ako účinný aj vtedy, keď pes túto zdravú, no zároveň chutnú maškrtu pomerne rýchlo rozžuje a zje. Žutie a zjedenie hryzátka za menej ako minútu stačí na to, aby účinne pomáhalo znižovať riziko tvorby zubného povlaku a zubného kam

Otázky a odpovede (FAQ)

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.