40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ORIJEN Original Dog 2 kg

Výrobca: ORIJEN
46871
28.43

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 7 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Granule pre dospelých psov, bez obilnín. Jedinečnosť potravín spočíva v novej receptúre, ktorá je biologicky upravená pre zvieratá, takže je v súlade s ich evolučným a anatomickým prispôsobením sa strave. Kľúčom k získaniu inovatívneho receptu je použitie čerstvých regionálnych produktov, ktoré sú schopné poskytnúť psom najvyššiu dávku výživovej hodnoty.

Najnovšia receptúra obsahuje až 85% mäsových prísad a 15% ovocia a zeleniny dôležitých v strave. Hlavnými ingredienciami sú vybrané kuracie a morčacie mäso, kvalitné celé vajcia a čerstvá kuracia pečeň. Dôležitým prvkom zloženia je tiež vysoký obsah rýb - všetko slede a platýsy. P15% zloženia tvorí pridanie zeleniny, ako je šošovica - červená a zelená, tekvica v rôznych odrodách, zelený hrášok a fazuľa z odrôd - pinto a haricot, a ovocie - jablká, hrušky, čučoriedky a brusnice.

Základným atribútom tejto potraviny je bezlepkové - bez obsahu zrna, čo má za následok ešte väčšiu dávku energie a zdravia.

Zloženie: čerstvé kuracie mäso (13%), čerstvé morčacie mäso (7%), čerstvé celé vajcia (7%), čerstvá kuracia pečeň (6%), čerstvý celý sleď (6%), čerstvý celý platýz (5%), čerstvá morčacie pečeň (5%), čerstvé kuracie krky (4%), čerstvé kuracie srdce (4%), čerstvé morčacie srdce (4%), sušené kuracie mäso (4%), sušená morka (4%), sušená celá makrela ( 4%), sušený celý sardinka (4%), sušené celé slede (4%), červená šošovica, zelená šošovica, zelený hrášok, šošovicová vláknina, cícer, žltý hrášok, pinto fazuľa, fazuľa haricot, kurací tuk (1%), sleďový olej (1%), kuracie chrupavky (1%), lyofilizovaná kuracie pečeň, lyofilizovaná morčacie pečeň, čerstvá tekvica, čerstvá tekvica masla, čerstvá cuketa, paštrnák, mrkva, červené jablká, hrušky, kel, špenát, červená repa , listy repy, chalúh, brusnice, čučoriedky, jahody, koreň čakanky, koreň kurkumy, ostropestrec mariánsky, koreň lopúcha, kvety levandule, koreň marshmallow, šípka, Enterococcus faecium.


Výživové doplnkové látky: chelát zinku: 100 mg / kg.

Otázky a odpovede (FAQ)
Pre akého maznáčika:
Pies
Kraj pochodzenia:
Kanada

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
2
Produktový rad:
ORIJEN Original Dog
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
ORIJEN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.