40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BENEK Akyszek odpudzovač pre psov 500 g

Výrobca: BENEK
1919
55.10

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 14 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Problém s neposlušnými psami sa týka mnohých záhrad a trávnikov. Sadenice kríkov, okrasných a ovocných drevín, kvetinové záhony a záhony bývajú psami „poznačené“ a podkopané. Rastliny prestávajú rásť a rýchlo schnú. Na ich ochranu by sa psy mali účinne odrádzať od návštevy týchto miest. Kľúčom k úspechu je použitie vhodného odstrašujúceho prostriedku. AKYSZEK - DOG pozostáva zo 100% vhodne zvolenej obilnej frakcie prírodného minerálu nasiaknutého špeciálnou vonnou kompozíciou s odpudzovacími vlastnosťami pre zvieratá.

Vlastnosti: - Účinný odstrašujúci účinok - obsahuje prírodné a syntetické éterické oleje;

Postupne uvoľňuje vôňu, ktorou je nasiaknutý; - Zápach sa šíri v bezprostrednej blízkosti vybraného miesta (v okruhu cca 1m); - prípravok nie je škodlivý pre zvieratá a rastliny; - Pre ľudí je zápach sotva vnímateľný; - Malá dávka vody pridaná po niekoľkých dňoch zvýrazňuje vôňu; - Maximálna doba prevádzky: v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok (dážď, vietor) - 7 dní; - Maximálna doba prevádzky: za dobrých poveternostných podmienok - 20 dní; - Použitý granulát je estetický a má dekoratívne vlastnosti.

Technické parametre: - pórovitosť - 24 - 32 %; - skutočný objem pórov - 0,4 nm; - frakcia zrna: 2,5 - 8,0 mm; - objemová hmotnosť - 1600 - 1800 kg / m3; - nerozpustný vo vode - vzhľad - šedozelený.

Aplikácia: Nasypte prípravok na zvolené miesto (napr. okolo stromu). Hrúbka vrstvy by mala byť asi 0,5 cm. Po použití možno vrchnú vrstvu doplniť novými granulami.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Druh:
Granulát
Výrobca:
BENEK
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

O stránke

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.