40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 45 €

MACED

MACED logo
.
Už 30 rokov sa úprimne venujú zdravej výžive domácich zvierat. Sú najväčším výrobcom pochúťok pre psov v Poľsku a jedným z najväčších v Európe. Majú dva výrobné závody: v Polanówe a v Gardne, ktoré sa nachádzajú v prostredí krásnych lesov. Práve blízkosť prírody je ich najväčšou inšpiráciou pri tvorbe pochúťok pre psov.
.

Používajú moderné riešenia v kombinácii s tradičnými a prírodnými postupmi, ktoré zaručujú výrobky najvyššej kvality. Pre svoje pochúťky si vyberajú len tie najlepšie suroviny, ako sú mäso, vnútornosti, zelenina, ovocie a bylinky. Ich výrobkom dôverujú majitelia miliónov psov na celom svete.

.
.

V ponuke MACED nájdete:

.
  • ACTIV+ - chutné občerstvenie, ideálne počas tréningu
  • .
  • 100% Natural - prírodne sušené, ktoré milujú všetky psy
  • .
  • Super Premium Naturel - jedinečné pochúťky, s veľmi vysokým obsahom mäsa
  • .
  • Dentálne - pre zdravé zuby a ďasná
  • .
  • SMART+ - moderné pochúťky spájajúce tradíciu, prírodu a moderné technológie
  • .
  • Kosti - skvelé na uspokojenie potreby žuť
  • .
  • 100% chutné - rozmanité pochúťky, pre každého psa
  • .

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 10
Min Max –
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Pre akého maznáčika
Cena
Druh
1 2 3 4
-73%
MACED Kosť z Parmskej šunky 20 ks

**** *

€18.60 (7.44 € / kg)
€69.00
MACED Králičie ucho 10 ks

**** *

€5.00 (50.00 € / kg)
MACED Kroketa 12 cm 2 ks.

*****

€1.89 (3.15 € / kg)
MACED krokety 24 cm 1 Ks.

*****

€1.07 (1.78 € / kg)
MACED Maškrta pre psov 500 g
€9.99 (19.98 € / kg)
MACED Priedušnice 100 g

**** *

€2.40 (24.00 € / kg)
MACED Kačacie plátky 500 g

*****

€10.20 (20.40 € / kg)
MACED králičie filé 500 g
€11.80 (23.60 € / kg)
MACED York Sushi 60 g
€2.00 (33.33 € / kg)
MACED Pochúťka 48 cm 1 ks
€3.20 (16.00 € / kg)
MACED Sushi Rabbit Fish 500 g
€12.75 (25.50 € / kg)
MACED Penis hovädzí celý 70 cm
€14.01 (1401.00 € / kg)
1 2 3 4