40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

JRS

JRS logo

JRS je výrobcom ikonickej drevenej podstielky pre mačky Cat's Best.

.

Drevené stelivo Cat's Best od spoločnosti JRS

.

Cat's Best je výrobok najvýznamnejšej svetovej spoločnosti pre technológiu rastlinných vlákien - J. Rettenmaier & Söhne. Naša spoločnosť už viac ako 140 rokov objavuje svet rastlinných vlákien a vyvíja inovatívne technológie, ktoré využívajú vlastnosti týchto prírodných surovín. Pomocou komplexného procesu ICS* Wood Fibre Technology*, vyvinutého špeciálne pre Cat's Best, sa rastlinné vlákna technologicky zušľachťujú. Výsledné aktívne drevné vlákna dokážu okamžite absorbovať moč a pachy a spoľahlivo ich viazať. Na rozdiel od minerálnych podstielok je preto Cat's Best podstielkou pre mačky novej generácie.

.
.

Čo je Cat's Best?

.

Cat's Best je prvá podstielka pre mačky svojho druhu, ktorá spája prírodu a technológiu. Pretože okrem prírodných zložiek obsahuje Cat's Best viacero technológií rastlinných vlákien, ktoré umožňujú nášmu stelivu absorbovať a zapuzdriť až 7-násobok vlastnej hmotnosti moču, a to úplne prirodzene, okamžite a spoľahlivo až do poslednej kvapky! To zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu.

.

Typy podstielky Cat's Best:

.

Cat's Best Original

.

Hrudkujúce a zapuzdrujúce
Prirodzene aktívne bojuje proti zápachu.

Jako hrudkujúce stelivo využíva Cat's Best Original silu technologicky vylepšených aktívnych drevných vlákien, ktoré sú mimoriadne účinné pri pohlcovaní tekutín a zápachu a zapuzdrujú ich hlboko vo vnútri - až do poslednej kvapky!

Cat's Best Smart Pellets

.

Mäkké hrudkujúce a nelepivé

Cat's Best Smart Pellets sú mäkké hrudkujúce a nelepivé pelety, vďaka čomu sú prvým stelivom pre mačky vo forme hrudkujúcich minipeliet s nelepivým povrchom: zabraňujú vynášaniu steliva von na kožušine a labkách a vďaka technologicky zdokonaleným aktívnym drevným vláknam zabezpečujú 100 % prirodzenú čistotu v podstielke.

Cat's Best Sensitive

.

Silne granulovaný a antibakteriálny
Zabezpečuje prirodzenú antibakteriálnu hygienu v podstielke.

Cat's Best Sensitive bol špeciálne vyvinutý pre citlivé mačky a vďaka jemnej granulácii je úžasne šetrný k citlivým labkám; táto granulácia zároveň zabezpečuje tvorbu obzvlášť pevných a kompaktných hrudiek, ktoré sa ešte ľahšie a úspornejšie odstraňujú.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
  • 2
  • 22
Min Max
Cena
Materiál
Možnosť spláchnutia do WC
Druh
JRS Cat's Best Original 40 l

**** *

26.07 (1.45 € / kg)
JRS Cat'S best universal 40 l

**** *

18.57 (0.84 € / kg)