40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

JRS Cat's best eco plus 20 l

Výrobca: JRS
12851
20.51 (2.41 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point

**** *

8 Recenzia 4.5 z 5

*****

63%

****

25%

***

13%

**

0%

*

0%

88%

Recommend

88% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Cat's Best Eco Plus je 100% biologicky odbúrateľné, zhlukujúce kompostovateľné stelivo pre mačky. Môžete ho jednoducho odstrániť na toalete. Stelivo už dlhé roky získava veľmi dobrú známku v spotrebiteľskom teste OKO-TEST. Vďaka unikátnej technológii vlákien je stelivo pre mačky 700 Cat's Best prirodzenou pascou na baktérie a pachy.

Cat's Best je podstielka pre mačky, ktorá je 3-krát účinnejšia v porovnaní s inými podstielkami pre mačky, pretože absorbovaná vlhkosť sa ukladá v prirodzených systémoch zberu rastlín. Stelivo Cat's Best Eco Plus je preto hospodárnejšie ako iné stelivo.

Výhody podstielky Cat's Best Eco Plus:

• Vysoká absorpcia pachov

• Vonia prirodzene - žiadne umelé prísady, viaže všetky nepríjemné pachy

• 100% prírodný, biologicky odbúrateľný

Podstielka Cats Best Eco Plus je jediná podstielka, ktorá je biologicky rozložiteľná, môžete ju jednoducho vložiť do koša s biologickým odpadom alebo vyhodiť do toalety (v malých množstvách naraz). Všetky produkty tohto výrobcu sú založené na koncepte prírodného a ekologicky udržateľného produktu. Na výrobu podstielky sa používajú iba rastlinné vlákna z vybraných drevín z lokálneho trvalo udržateľného pestovania lesov.

Na jeho výrobu sa používa štrk vyrobený zo 100% rastlinných vlákien, rastlinné vlákna získané z rezanej jedle a smrekov, tento proces slúži na udržiavanie zdravých a prirodzených lesov.

• 3-krát účinnejšie ako ostatné podstielky

• Absorbovaním vlhkosti zväčší svoj objem až o 700%

• Dá sa vyhodiť do toalety - je vyrobený z prírodných rastlinných vlákien ako toaletný papier, preto sa rozpúšťa vo vode a nezostávajú z neho žiadne zvyšky v potrubí. Nezabudnite však vždy spláchnuť toaletnú vodu.

• Mimoriadne šetrné k mačacím labkám

• Nelepí sa na labky a nerozširuje sa po dome

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Drevený

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
8.5
Možnosť spláchnutia do WC:
Áno
Objem (ml):
20000
Výrobca:
JRS
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

***

Rozprestiera sa po byte. Ale veľmi savé. Pre 2 mačky super

****

Zo všetkých dostupných podstielok mi najlepšie vyhovuje táto.

*****

Pohodlné, účinné, skvelé hrudkujúce stelivo s likvidáciou do toalety..výborné

*****

Pohodlné, účinné, skvelé hrudkujúce stelivo s likvidáciou do toalety..výborné

*****

Používam už takmer rok..cat spokojný a ja spokojný. Pohodlné stelivo na spláchnutie do záchoda. Dobre pohlcuje pachy. Je účinný.

*****

Už kupujeme druhé balenie. Funguje veľmi dobre a je účinný.

****

Podstielka funguje veľmi dobre. Primerane sa zhlukuje a možno ho vyhodiť do toalety. Bohužiaľ, moja mačka ho dokáže rozniesť po celom dome, ale aj napriek tejto nevýhode toto stelivo odporúčam.

*****

Najlepšie z drevených podstielok na trhu, dobre hrudkuje, úplne sa spláchne do toalety, príjemne vonia po pilinách, a ak vaša mačka močí na podlahu, môžete škvrnu zakryť - všetko absorbuje

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.