40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 45 €

JOSERA

JOSERA logo
Kŕmivo Josera vyrába nemecká spoločnosť Josera Gmhh & Co.Spočiatku vyrábala krmivo pre mačky a hospodárske zvieratá. V roku 1989 uviedla na trh suché krmivo pre psy a mačky. Hlavným cieľom značky je vyrábať krmivo najvyššej kvality pre psy a mačky, ktoré nielenže spĺňa všetky potreby zvieraťa, ale je preň aj chuťovo atraktívne.
.

Josera foods

.
Kŕmivá Josera sa vyrábajú z vysokokvalitných surovín a neobsahujú žiadne umelé príchute ani konzervačné látky. Vďaka absencii pšenice, sóje, cukru a mliečnych výrobkov v zložení sú tieto krmivá psami a mačkami dobre tolerované
.
.
Najnovšie sortiment Josera zahŕňa aj vlhké krmivo pre psov z radu Meat Lovers a filé v sáčkoch pre mačky.
.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 30
Min Max –
Plemeno psa
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Pre akého maznáčika
Cena
Druh
1 2 3 4 5 6 7
-63%
JOSERA JosiDog Economy 15 kg
JOSERA JosiDog Economy 15 kg

**** *

€25.64 (1.71 € / kg)
€69.00
-59%
JOSERA Nature Cat 10 kg

*****

€50.25 (5.03 € / kg)
€123.00
-65%
JOSERA Cat culinesse 10 kg

*****

€43.30 (4.33 € / kg)
€123.00
-63%
JOSERA Cat catelux 10 kg

*****

€45.90 (4.59 € / kg)
€123.00
-64%
JOSERA SensiCat 10 kg

**** *

€44.20 (4.42 € / kg)
€123.00
-64%
Kitten 10 kg sucha karma dla kociąt i kotek ciężarnych lub karmiących
JOSERA Kitten 10 kg

*****

€44.89 (4.49 € / kg)
€123.00
-63%
JOSERA Cat Leger 10 kg

*****

€45.67 (4.57 € / kg)
€123.00
-95%
JOSERA Cat Marinesse 10 kg

*****

€51.30 (5.13 € / kg)
€999.00
-74%
JOSERA Loopies mit Lamm 150 g
JOSERA Loopies mit Lamm 150 g

*****

€2.90 (19.33 € / kg)
€11.00
-89%
JOSERA Cat Catelux 2 kg
JOSERA Cat Catelux 2 kg

**** *

€13.23 (6.62 € / kg)
€123.00
-61%
JOSERA Bavaro Work Adult 26/12 18 kg
JOSERA Bavaro Work Adult 26/12 18 kg

**** *

€32.60 (1.81 € / kg)
€84.00
-90%
JOSERA Cat Culinesse 2 kg

*****

€12.81 (6.41 € / kg)
€123.00
-60%
JOSERA Daily Cat 10 kg

****

€48.90 (4.89 € / kg)
€123.00
-89%
JOSERA SensiCat 2 kg

*****

€13.01 (6.51 € / kg)
€123.00
-88%
JOSERA Nature Cat 2 kg
€15.08 (7.54 € / kg)
€123.00
-76%
JOSERA NatureCat 400 g

*****

€4.64 (11.60 € / kg)
€19.00
-88%
Cat Minette 2 kg
JOSERA Cat Minette 2 kg

*****

€14.53 (7.27 € / kg)
€123.00
-89%
JOSERA Daily Cat 2 kg
€13.23 (6.62 € / kg)
€123.00
-88%
JOSERA Kitten GrainFree 2 kg
€15.08 (7.54 € / kg)
€123.00
-89%
JOSERA Cat Leger 2 kg

*****

€13.23 (6.62 € / kg)
€123.00
-62%
Senior 10 kg karma sucha dla kotów starszych
JOSERA Cat Carismo Senior 10 kg

*****

€46.62 (4.66 € / kg)
€123.00
-78%
JOSERA Cat catelux 400 g
€4.16 (10.40 € / kg)
€19.00
-79%
JOSERA SensiCat 400 g
€4.06 (10.15 € / kg)
€19.00
-88%
JOSERA Cat Marinesse Adult 2 kg
€14.86 (7.43 € / kg)
€123.00
-78%
JOSERA Cat Leger 400 g
€4.16 (10.40 € / kg)
€19.00
-76%
JOSERA Cat Marinesse hypoalergénne 400 g
€4.54 (11.35 € / kg)
€19.00
JOSERA Cat classic 18 kg

**** *

€48.20 (2.68 € / kg)
JOSERA Kitten GrainFree 400 g
€4.64 (11.60 € / kg)
-76%
JOSERA Cat Minette 400 g
€4.49 (11.23 € / kg)
€19.00
-77%
JOSERA Cat culinesse 400 g
€3.95 (9.88 € / kg)
€17.00
JOSERA JosiDog Mini 10kg

*****

€26.67 (2.67 € / kg)
1 2 3 4 5 6 7