40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

HAPPY DOG Haar Spezial 700 g

Výrobca: HAPPY DOG
43034
31.49

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 8 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Prášok s vitamínmi, ktorý pomáha udržiavať zdravú kožu a srsť psa. Problémy s pokožkou a vlasmi sú zvyčajne dôsledkom nedostatku dôležitých živín, ako sú vitamíny (vitamíny E, komplex B, biotín), nenasýtené mastné kyseliny (omega 3 a omega 6) a stopové prvky (zinok, selén, jód). Vďaka zloženiu účinných látok obsiahnutých v produkte je pokožka posilnená a podporuje moulting.

Ingrediencie, ako sú pivovarské kvasnice, chokeberry bobule, semená senovky gréckej a jedlá z rias, sú bohaté na vitamíny, minerály a stopové prvky. Vitamín E a selén chránia pred škodlivými účinkami metabolických produktov av kombinácii s biotínom podporujú prirodzenú bariéru tela pred infekciami.


Zloženie: jablčné výlisky, mlátenie, ryžová múka, ľanové semeno 8,5%, pivovarské kvasnice, želatína 5%, kvasničný extrakt (MOS) 2%, čučoriedky 2%, hroznové semeno 2%, poľná praslička 2%, listy šalvia 2%, žihľava 2%, brezové drevo 2%, semeno senovky gréckej 1%, múka z rias 1%, metylsulfonylmetán (MSM) 1%, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, chlorid sodný, čierny kumínový olej 0,1%

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
HAPPY DOG

Určenie

Určenie:
vylepšuje stav srsti

Zloženie

Metabolická energia (%):
2730

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.