40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

HAPPY DOG ArthroForte 200 g

Výrobca: HAPPY DOG
43033
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame najneskôr do 5 dní

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Doplnky k spoločnej podpore, určené hlavne pre aktívne psy, staršie a veľké plemená. Vysoké dávky živín podporujú kĺby (glukozamín, chondroitín sulfát a kyselinu hyalurónovú), sušenú lastúru zo zelenej lipy - lastúrniky chované na Novom Zélande (Perna Canaliculus), hydrolyzáty kolagénu, kremelinu a metionín DL podporujú správnu funkciu kĺbov, väzov a nervov.

Vitamínové antioxidanty (C a E), selén, omega 3 mastné kyseliny z ľanového semena, prokyanidín z múčky z hroznových jadier a aktívne zložky pochádzajúce z voľne rastúcich plodov ruží pôsobia proti zápalu kĺbov.

Arthro Forte účinne pôsobí proti chorobám spôsobeným abnormálnou výživou, spojenou s kĺbmi, väzmi a problémami s nervami končatín a chrbtice.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
HAPPY DOG

Určenie

Určenie:
ochrana rybníkov

Zloženie

Metabolická energia (%):
2620
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.