40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

HAPPY CAT

HAPPY CAT logo

Nemecké krmivo pre mačky vyrobené v malom mestečku Wehringen v Bavorsku. Korene spoločnosti siahajú až do roku 1765 a všetko sa začalo v 18. storočí s obilným mlynom na rieke Singold. V roku 1950 bola zavedená priekopnícka inovácia: pomocou najmodernejšej technológie a vhodných strojov sa vyrábali obilniny, ktoré v kombinácii s mäsom predstavovali prvé kompletné krmivo pre psov.
V roku 2002 spoločnosť uviedla na trh suché krmivo pre mačky a o rok neskôr otvorila profesionálne servisné centrum s poradňou pre výživu psov a mačiek a pre profesionálne skupiny zákazníkov, ako sú veterinári a chovatelia.


Dnes je Happy Cat k dispozícii nielen v Nemecku, ale okrem iného aj v celej Európe, v niektorých ázijských krajinách a v Južnej Amerike. Výrobky sa vyvážajú do 66 krajín a sú prítomné na 3 kontinentoch.

.
.

Ponuka pre šťastné mačky

.

Sortiment Happy Cat pozostáva z výrobkov prispôsobených stavu a veku zvierat. Spoločnosť Happy Cat vytvorila dvojfázový systém kŕmenia, ktorý podporuje správny vývoj mladších, dospelých aj starších mačiek. Sortiment obsahuje:
- Supreme Line - výnimočné ceny
- Sensitive - pre mačky s citlivým tráviacim systémom
- Minky - výnimočné chute

.

Suché a mokré krmivá sú k dispozícii v rôznych formách a hmotnostiach. Mimoriadne široký sortiment je k dispozícii aj pre mačky s problémami a špecifickým životným štýlom, napr. pre alergické, rezidentné, odchádzajúce, staré, po kastrácii alebo trpiace ochorením obličiek.

Mokré krmivo má konzistenciu paštéty s kúskami mäsa.

Mokré krmivo má konzistenciu paštéty s kúskami mäsa.

Petržalka s paštétou

Aké sú krmivá Happy Cat?"

.

Všetky výrobky tejto značky obsahujú bielkoviny živočíšneho pôvodu. Neobsahujú žiadne náhrady rastlinných bielkovín, farbivá, konzervačné látky, arómy ani sóju.

Koncept Natural Life je pokračovaním predchádzajúceho konceptu LifePlus. Jej cieľom je optimalizovať receptúry tak, aby sa čo najviac približovali prirodzenej strave mačiek, a upustiť od fermentovaných obilnín v receptúrach, aby krmivo neobsahovalo lepok.
Pri výrobe sa monitorujú použité suroviny a receptúry sa vytvárajú na základe konzultácií so špičkovými odborníkmi a veterinármi. Výrobca získava suroviny od miestnych farmárov a garantuje 90 % stráviteľnosť krmiva.

Jedinečné zloženie a spôsob výroby krmiva zaručuje zdravie a vitalitu vášho domáceho miláčika.


Značka je proti nehumánnemu testovaniu na zvieratách.
.
.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 10
Min Max
Špeciálne požiadavky
Cena