40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

GREEN PETFOOD

Green Petfood spája osvedčené receptúry krmív pre domáce zvieratá s inováciami a udržateľnosťou. Našou snahou je vytvárať zdravé a klimaticky neutrálne krmivo pre domáce zvieratá. Túto filozofiu dodržiavame počas celého procesu výroby krmiva pre domáce zvieratá: od výberu surovín až po hotový výrobok.

V súlade s našimi cieľmi sme dosiahli klimatickú neutralitu a kompenzujeme všetku energiu, ktorú používame pri výrobe našich produktov.

V zelenom krmive pre domáce zvieratá používame len tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré získavame od regionálnych dodávateľov. Týmto spôsobom znižujeme svoju uhlíkovú stopu a máme istotu vysokej kvality dodávaných výrobkov. V našom vlastnom akreditovanom laboratóriu dôkladne testujeme všetky vstupné suroviny a už hotové výrobky.

.
.

Hmyzí pes od spoločnosti Green Petfood

.

Výber hmyzu do krmiva nie je náhodný. Práve hmyz je označovaný ako "bielkovina budúcnosti". Ich získavanie je šetrné ku klíme a spĺňa klimatické ciele spoločnosti Green Petfood, ktorej výroba je teraz vďaka mnohým prijatým opatreniam klimaticky neutrálna.
Okrem toho sú krmivá na báze hmyzu riešením pre psov trpiacich potravinovými intoleranciami. Mnohé alergie sa týkajú tradičných zdrojov bielkovín, zatiaľ čo hmyz je niečo úplne nové.

Kŕmivo InsectDog poskytne náročným domácim miláčikom všetko, čo potrebujú. Ich receptúry sú ľahko stráviteľné a správne vyvážené.

Tiež sú ľahko stráviteľné.

Zelené krmivo pre domáce zvieratá s hmyzom.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 0
  • 10
Min Max
Veľkosť psa
Cena