40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

GRAIN CAT

GRAIN CAT logo

Zrnitá podstielka pre mačky je 100 % prírodná, biologicky odbúrateľná podstielka. Vyrába sa zo surovín rastlinného pôvodu, takže okamžite absorbuje tekutiny a úplne eliminuje zápach. Obilná mačka je mimoriadne úsporný a ľahký výrobok, ktorý sa ľahko prepravuje a prenáša.

.

Čo je zelená podstielka pre mačky?

.

Zrná podstielky Grain Cat majú hubovitú štruktúru a sú vyrobené zo 100 % rastlinných surovín. Vďaka špeciálnej mechanickej úprave má povrch zŕn podstielky Grain Cat hubovitú štruktúru s výnimočnou absorpčnou schopnosťou. Vlhkosť a pachy sa absorbujú veľmi rýchlo a účinne - sú viazané do hrudiek. Vďaka použitiu 100 % rastlinných surovín a modernej technológii spracovania má ekologická hrudkujúca podstielka Grain Cat 2/3 hmotnosti bežnej hrudkujúcej podstielky pre mačky. Preto sa s podstielkou Grain Cat oveľa ľahšie manipuluje. Zároveň je šetrné k životnému prostrediu, pretože objem odpadu po použití podstielky Grain Cat je menší.

Veľkou výhodou podstielky Grain Cat je, že je vyrobená zo 100 % kompostovateľných a 100 % rastlinných surovín. Použitú podstielku Grain Cat možno po konzultácii s miestnymi hygienickými predpismi zlikvidovať v bežnej toalete.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
  • 3
  • 31
Min Max
Cena
Možnosť spláchnutia do WC
Druh