40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

GAME DOG

GAME DOG logo

Game Dog je značka výživových doplnkov pre psy, ktoré sa vyrábajú v špecializovanom farmaceutickom závode v Európskej únii.
Výživové doplnky pre psy podporujú plemenné psy, športové psy, pracovné psy a psy s danými zdravotnými problémami.

Rozsah Game Dog zahŕňa:

.
  Výživové doplnky pre psy, napr.
 • AniFlexi - rad niekoľkých výrobkov na podporu kĺbov a celého pohybového aparátu. V závislosti od potrieb ponúkame výrobky pre psov trpiacich dyspláziou alebo artritídou kĺbov a chrbtice, ako aj preventívne výrobky určené pre šteňatá a dospelých psov vrátane športových psov. Na výber sú výrobky v prášku a tabletách.
 • .
 • Výrobky s obsahom omega 3 checkov - ponúkame niekoľko výrobkov, ktoré sú vysoko biologicky dostupnými zdrojmi kyselín EPA a DHA. Patrí medzi ne rybí olej aj olej z krillu. Produkty sú dostupné v kapsulách a v tekutom stave.
 • .
 • Doplnky pre psích športovcov - náš sortiment zahŕňa aj jediné proteínové a tukové doplnky na trhu pre pracujúce psy, ako aj ďalšie produkty na podporu pohybového aparátu (svalov a kĺbov).
 • Vitamínové a minerálne produkty - značka Game Dog ponúka aj vitamínové a minerálne produkty určené na vyváženie stravy domácich zvierat alebo doplnenie stravy pre špeciálne potreby, ako je podpora stavu kože a srsti.
 • .
 • BARFER - línia určená na vyváženie surovej BARF stravy a doma pripravovanej stravy.
 • .

.
.Game Dog Performance Nutrition je značka profesionálnych doplnkov výživy pre psov, ktorá je výsledkom spolupráce veterinárnych odborníkov na výživu, chovateľov a opatrovateľov psov. Sú vynikajúcim doplnkom každodennej stravy psa s radom zložiek podporujúcich zdravie, najmä v prípade jeho špeciálnych potrieb, vyplývajúcich z plemenných predispozícií, športovej praxe alebo chorobných ťažkostí. Zloženie našich doplnkov bolo vyvinuté prvotriednymi odborníkmi, takže prípravky sa vyznačujú vynikajúcou biologickou dostupnosťou a vysokou účinnosťou, ktorá je zvyčajne badateľná už po relatívne krátkej dobe užívania.

.

Pri výrobe doplnkov výživy pre psov zveri využívame výsledky najnovších vedeckých výskumov v oblasti výživy zvierat a používame len certifikované látky triedy "Human Grade", ktoré sú navyše podrobené sérii analýz kvality, čo zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku a bezpečnosť pri používaní.

Neustále spolupracujeme s odborníkmi v oblasti výživy zvierat, veterinármi, chovateľmi plemenných psov a majiteľmi športových a pracovných psov. Denne sa staráme o zdravie a výbornú kondíciu mimoriadne náročných športových psov, ktorých organizmus je zaťažený obrovskou fyzickou a psychickou námahou. Výrobky Game Dog zlepšujú komfort života aj psom, ktorí si vyžadujú odbornú pomoc z dôvodu rôznych zdravotných problémov.

Novinky Game Dog

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
 • 0
 • 1
Min Max
Pre akého maznáčika
Cena