40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

DIVINUS

DIVINUS logo

Divinus je portugalská značka krmiva pre psy a mačky. Spĺňa vysokú kvalitu a nízku cenu. V ponuke obchodu fera.pl nájdete suché krmivo pre psov a suché krmivo pre mačky. Široká ponuka rôznych gramáží balení vám umožní vybrať si to správne pre vaše potreby a potreby vašich domácich miláčikov.

Suché krmivo Divinus pre psy a mačky

.

Kŕmivo značky Divinus má vysoký obsah vitamínov a minerálov, aby bol váš pes fit a zdravý. Všetky krmivá obsahujú minimálne 30 % mäsa a vedľajších produktov. Spoločnosť Divinus vytvára receptúry krmív po konzultácii s veterinárnymi lekármi, aby sa zabezpečila čo najvyššia kvalita.

Pre psov spoločnosť Divinus pripravila varianty pre šteňatá a pre dospelých psov. K dispozícii je aj špeciálny rad krmív určený pre čistokrvné psy, napríklad krmivo pre nemeckých ovčiakov. Ide o výrobky, ktorých zloženie je prispôsobené jedinečným potrebám určitých plemien. V prípade nemeckých ovčiakov toto plemeno potrebuje dodatočnú podporu pohybového aparátu, vyšší obsah zložiek na ochranu kĺbov - napríklad chondroitín alebo glukozamín.

.

Kŕmivo Divinus je vytvorené s ohľadom na dospelé mačky.

.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Vek psa
Veľkosť balenia
  • 2
  • 20
Min Max
Veľkosť psa
Špeciálne požiadavky
Cena