40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BOZITA Makrela v želé 370 g

Výrobca: BOZITA
15481
1.58

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Bozita Chunks in Jelly Mackerel Flavour je chutné krmivo pre mačky založené na kvalitných surovinách. Vysoký obsah mäsa, nízky obsah tuku a prirodzene vyvážený obsah vitamínov a minerálov.

Kompletné krmivo pre mačky s vysokým obsahom mäsa (93% mäsa v každom kuse), ktoré je ľahko stráviteľné a má prirodzený pomer vitamínov a minerálov. Vďaka obsahu čerstvej makrely je veľmi aromatická. Toto krmivo má prirodzene nízky obsah tuku. Okrem toho obsahuje aj MacroGard®, prírodný β-glukán, ktorý posilňuje imunitný systém mačky.

ZLOŽENIE:

Kuracie mäso, makrela (7,2% kúsky), bravčové mäso, hovädzie mäso, uhličitan vápenatý, kvasnice (β-1,3 / 1,6-glukány 0,01%). * Prírodné zložky

Nutričné doplnkové látky(na kg):

Vitamín A 2000 IU, vitamín D3 200 IU, vitamín E 12 mg, taurín 770 mg, meďnatý (pentahydrát síranu meďnatého) 2 mg; mangán (oxid manganatý) 1,4 mg; zinok (síran zinočnatý, monohydrát) 14 mg; jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,1 mg.

Analytické zložky:

Hrubé bielkoviny 7,5%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 0,5%, hrubý popol (minerály) 2% (vrátane vápnika 0,35%, fosforu 0,3% a horčíka 0,02%), hrubá vlhkosť 83%.

Úroveň metabolickej energie 330 kJ / 100 g.

Praktické balenie Tetra Recart, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, optimálne chráni obsah. Balenie Tetra Recart je možné zase jednoducho zavrieť tak, že ohnete okraje. I otvorené balenie môže zostať v chladničke až dva dni a je stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie šetrí v odpadkovom koši miesto, pretože sa dá zložiť.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.37
Výrobca:
BOZITA

Určenie

Životná fáza:
Všetky

Zloženie

Bielkoviny (%):
8.5
Druh bielkovín:
Kura, ryba
Fosfor (%):
0.3
Tuky (%):
4.5
Vápnik (%):
0.35

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.