40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

BOZITA

Bozita je švédska značka, ktorá ponúka výrobky na kŕmenie psov a mačiek. Krmivá sa vyrábajú v kuchyni vo Vårgårde, v srdci švédskeho vidieka, už od roku 1903.

Výrobky značky Bozita

Súpis výrobkov od výrobcu Bozita by sa mal začať predovšetkým rozdelením na krmivo pre psov a krmivo pre mačky. Pre oba druhy má Bozita pripravené možnosti v podobe suchého krmiva a vlhkého krmiva. V internetovom obchode fera.pl sú k dispozícii rôzne chuťové varianty krmív. Najobľúbenejšie je krmivo pre soby, ktoré domáci miláčikovia milujú! Je bohaté na bielkoviny a zároveň je veľmi chutné. Väčšina krmív Bozita je vhodná pre psy všetkých plemien. Švédska kvalita výrobkov sa stará o imunitný systém psov a mačiek tým, že im dodáva potrebné živiny.

Pri výrobe krmív sa používajú zvieratá zo švédskych fariem.

Všetky výrobky Bozita sa vyznačujú tým, že sú vytvorené s ambasádormi značky.

 

Je Bozita dobré krmivo? Bozita je kvalitná potravina. Švédska značka pripravuje svoje výrobky prevažne zo živočíšnych produktov. Poskytujú živočíšne bielkoviny, ktoré sú pre psy a mačky najlepšie stráviteľné a sú nevyhnutnou súčasťou stravy týchto zvierat.
Kŕmivo Bozita je od roku 2007 certifikované podľa normy ISO 22000. Ide o normu riadenia kvality pre potravinársky priemysel, ktorá sa zameriava na bezpečnosť potravín.

.

Zobraziť filtre

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar