40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BOZITA Hovädzie v želé 370g

Výrobca: BOZITA
15485
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Kusy hovädzieho v omáčke Bozita je chutné krmivo pre mačky založené na kvalitných surovinách. Vysoký obsah mäsa, nízky obsah tuku a prirodzene vyvážený obsah vitamínov a minerálov.

Krmivo sa vyznačuje vysokým podielom mäsa až 93 %, obsahuje prírodné vitamíny a minerály, je ľahko stráviteľné. Obsahuje Macrogard - prírodný prostriedok, ktorý posilňuje imunitný systém mačky. Aktívne sa tak podporujú biele krvinky a imunita organizmu. Na druhej strane vysoký obsah prírodného taurínu poskytuje mačke dobrý zrak a reprodukčné schopnosti.

ZLOŽENIE:

Kuracie mäso, hovädzie mäso (6% kusy), bravčové mäso, uhličitan vápenatý, kôpor, kvasnice (β-1,3 / 1,6-glukány 0,01%). * Prírodné zložky

Nutričné doplnkové látky(na kg):

Vitamín A 2000 IU, vitamín D3 200 IU, vitamín E 12 mg, taurín 770 mg, meďnatý (pentahydrát síranu meďnatého) 2 mg; mangán (oxid manganatý) 1,4 mg; zinok (síran zinočnatý, monohydrát) 14 mg; jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,1 mg.

Analytické zložky:

Hrubé bielkoviny 7,5%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 0,5%, hrubý popol (minerály) 2% (vrátane vápnika 0,35%, fosforu 0,3% a horčíka 0,02%), hrubá vlhkosť 83%.

Úroveň metabolickej energie 330 kJ / 100 g.

Praktické balenie Tetra Recart, ktoré je šetrné k životnému prostrediu, optimálne chráni obsah. Balenie Tetra Recart je možné zase jednoducho zavrieť tak, že ohnete okraje. I otvorené balenie môže zostať v chladničke až dva dni a je stále čerstvé a chutné. Prázdne balenie šetrí v odpadkovom koši miesto, pretože sa dá zložiť.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.37
Výrobca:
BOZITA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý

Zloženie

Bielkoviny (%):
8.5
Druh bielkovín:
Kuracie, hovädzie mäso
Fosfor (%):
0.3
Tuky (%):
4.5
Vápnik (%):
4.5
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.