40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BIOKAT'S

BIOKAT'S logo

Viac ako tridsať rokov robí spoločnosť Biocats mačky a ich majiteľov šťastnými vďaka svojim vysokokvalitným podstielkam pre mačky. Ich 100 % prírodné stelivo je špeciálne vyvinuté tak, aby viazalo pachy a udržiavalo mačací záchod svieži a hygienický.

Stierka Biocat

.

Biocats sa zaväzuje k výrobe šetrnej k životnému prostrediu, pričom najlepšie nemecké íly získava z neďalekých baní, aby sa znížili emisie. Tento záväzok bol ocenený v roku 2012, keď spoločnosť Biocats získala cenu ECOCARE ako uznanie za svoje ekologické postupy. V roku 2018 získala spoločnosť Biokat's nemeckú cenu za výnimočnosť za svoju koncepciu trvalej udržateľnosti.

Spoločnosť Biocats sa zaviazala poskytovať mačkám a ich majiteľom tie najlepšie riešenia podstielky pre mačky. Vďaka ich záväzku k environmentálnej udržateľnosti a vysokej kvalite výrobkov je spoločnosť Biocats najlepšou voľbou pre potreby mačiek.

Sortiment podstielky pre mačky Biocat v obchode s domácimi zvieratami Fera.co.uk

.

- Diamond Care Classic
- Classic 3v1
- Diamond Care Vet Line
- Micro Fresh
- Sensitive
- White Dream

Prírodná hlinená podstielka pre mačky Biokat je vyrobená z jedinečnej kombinácie prírodných materiálov, ktoré poskytujú vynikajúcu kontrolu zápachu a nízku prašnosť. Je tiež vysoko absorpčná a rýchlo sa zhlukuje, vďaka čomu sa ľahko vyberá a odstraňuje. Sortiment podstielky pre mačky Biokat zahŕňa klasickú hrubozrnnú alebo jemne granulovanú podstielku pre mačky.

Medzi radmi podstielok pre mačky Biokat sú navyše aj voňavé varianty.

.

Zobraziť Kategórie

Zobraziť filtre

Veľkosť balenia
  • 6
  • 18
Min Max
Cena
Možnosť spláchnutia do WC
Druh