40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

BENEK Super crystal kompaktný hviezdny prach Podstielka pre mačky 3,8 l

Výrobca: BENEK
29738
5.43

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Podstielka Super BENEK Crystal Compact sa vyznačuje vysokou čistotou a efektívnou absorpciou vlhkosti a nepríjemných pachov. Tieto vlastnosti vyplývajú z vysoko vyvinutého vnútorného povrchu štrku a vysokej pórovitosti (nad 80 %). Proces absorpcie vlhkosti je sprevádzaný zmenou farby štrku. Najprv kryštály matnú a potom zožltnú. Vďaka tejto vlastnosti je možné priebežne kontrolovať spotrebu steliva. Toto stelivo je syntetický amorfný oxid kremičitý (SiO2). dodržte hrúbku vrstvy 6 - 4 cm.

Podstielka Super BENEK Crystal Compact sa nehrudkuje, ale úplne absorbuje do nej nadávkované tekutiny, obklopuje pevné látky svojimi zrnami a neutralizuje pachy. Pevné nečistoty sa odporúča priebežne odstraňovať. Kvapaliny absorbované vo vnútri zŕn podstielky sa čiastočne odparujú bez zápachu.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Objem (ml):
3800
Výrobca:
BENEK
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.