40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

BENEK Super Crystal Standrad 3,8 l

Výrobca: BENEK
12646
7.25

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Super Benek Crystal je podstielka pre zvieratá vo forme silikagélu, ktoré pohltí mačací moč spolu s nepríjemnými pachmi a prípadnými baktériami a následne odparí vodu.

výhody:

- super ľahké

- dobrá cena

- úplne biologicky odbúrateľný

- odstránené sanitáciou

- super efektívny

- zaručuje maximálnu hygienu

- výnimočne jednoduché použitie (nevyžaduje neustále kropenie)

- estetický vzhľad

Stelivo Super BENEK Crystal sa vyznačuje vysokou čistotou a účinným pohlcovaním vlhkosti a nepríjemných pachov. Tieto vlastnosti vyplývajú z vysoko vyvinutého vnútorného povrchu štrku a vysokej pórovitosti (nad 80 %). Proces absorpcie vlhkosti je sprevádzaný zmenou farby štrku. Najprv kryštály matnú a potom zožltnú. Vďaka tejto vlastnosti je možné priebežne kontrolovať spotrebu steliva. Toto stelivo je syntetický amorfný oxid kremičitý (SiO2).

Aplikácia: Nasypte obsah balenia do kyvety, pričom dodržte hrúbku vrstvy 6? 4 cm. Podstielka Super BENEK Crystal sa nehrudkuje, ale úplne absorbuje do nej nadávkované tekutiny, obklopuje pevné látky svojimi zrnami a neutralizuje pachy. Pevné nečistoty sa odporúča priebežne odstraňovať. Kvapaliny absorbované vo vnútri zŕn podstielky sa čiastočne odparujú bez zápachu. Obsah nádoby na podstielku používajte: - kým sa farba viditeľne nezmení (žltá, matná farba znamená úplné použitie), - kým nebude cítiť zápach - kým strata podstielky v podstielke nebude hrubá 2 cm
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
3.825
Možnosť spláchnutia do WC:
Áno
Výrobca:
BENEK
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Stelivo dlho vydrží, somnspokojná.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.