40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL LEDDY slim 10W DUO sunny & plant

Výrobca: AQUAEL
54324
41.70

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 10 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Svietidlá LEDDY SLIM DUO sú novým riešením pre zabezpečenie priaznivých svetelných podmienok v nano nádržiach. Vyznačujú sa veľmi moderným vzhľadom - majú tvar plochého bieleho panela s jednou rukoväťou na bočnom alebo zadnom skle nádrže.

Svietidlo LEDDY SLIM DUO SUNNY & PLANT je určené pre sladkovodné akvária. Obsahuje dve rady LED s celkovým výkonom 10 W (2x5 W). Polovica z nich sú diódy SUNNY vyžarujúce svetlo podobné slnečnému (teplota farby 6500 K) a ďalšie polovičné PLANT diódy špeciálne navrhnuté pre potreby rastlín (teplota farby 8000 K).

Lampa dokonale reprodukuje farbu vnútra nádrže a podporuje rýchly, nerušený rast rastlín. Ideálne sa hodí do malých sadených akvárií a kreviet.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Dĺžka (cm):
20
Výkon (W):
10
Výrobca:
AQUAEL
Teplota farby (K):
6500
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.