40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL akvarijné osvetlenie nočné MOONLIGHT LED 1W

Výrobca: AQUAEL
1881
18.69

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

MOONLIGHT LED - ide o miniatúrnu lampu, ktorú možno použiť ako nočné osvetlenie pre akváriá. Má formu malého guľového modulu vybaveného štyrmi modrými LED diódami s celkovým výkonom len 1,5 W.

Používa sa na montáž pod vodou aj vonku. Jeho inštalácia je uľahčená systémom dvojitého zavesenia, so silným prísavkou alebo namontovaným magnetickým závesom. Nebojte sa, môžete ho ponoriť do vody (sladké aj morské). 5-voltová technológia, v ktorej bola vyrobená, zabezpečuje úplnú bezpečnosť zvierat žijúcich v nádrži a ich opatrovateľov. Silné, modré svetlo vyžarované LED MOONLIGHT LED osvetľuje interiér nádrže dokonale imitujúc prirodzený, mesačný svit. To poskytuje nočným zvieratám ideálne podmienky na kŕmenie.

Bolo tiež experimentálne dokázané, že použitie tohto typu osvetlenia môže pôsobiť ako stimulant na reprodukciu takzvaného "trenia", dokonca aj v akváriu. "Problém" druhov rýb. AQUAEL MOONLIGHT LED tiež dobre funguje v malých námorných nádržiach s koralami ako aktinickým osvetlením. Podporuje intenzifikáciu korálového svetelného efektu a dodáva im atraktívnejší vzhľad. Dvojitý systém odpruženia robí svietidlo ľahko pripevniteľným prakticky kdekoľvek, a to ako na sklo nádrže, tak aj na kryt alebo iné vybavenie. MOONLIGHT LED sa dá úspešne použiť aj na účely, ktoré sa nevzťahujú na akváriá na osvetlenie malých priestorov v uzavretých priestoroch.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Osvetlenie

Parametre

Výkon (W):
1
Výrobca:
AQUAEL
Teplota farby (K):
16000
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.