40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Filter Versamax FZN-Mini

Výrobca: AQUAEL
33977
13.16

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 3 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Filter AQUAEL VERSAMAX MINI je určený na filtráciu vody v nano nádržiach, nádobách na krevety a iných nádržiach s objemom 10 až 40 l. Zabezpečuje efektívnu filtráciu vody, eliminuje viditeľné nečistoty. Zároveň - spôsobuje jemný pohyb vodnej hladiny - účinne prevzdušňuje nádrž zvýšením hladiny kyslíka vo vode. Hladká regulácia vonkajšej kapacity (bez toho, aby ste museli namočiť ruky do vody) vám umožňuje nastaviť rýchlosť zariadenia na kapacitu veľmi malého a trochu väčšieho tanku.

Obsahuje vložku z penovej peny, ktorú možno vymeniť za doplnkové médiá, ako je špongia + špongia s aktívnym uhlím + špongia + absorbent fosfátov + fizellín.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výkon (W):
4.2
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
230
Objem akvária (l):
10-40
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Dobrý filter, kaskádový filter. Jedinou nevýhodou takýchto filtrov je "šumenie" vody počuteľné v noci, preto mám akvárium mimo spálne. Môj bojovník to miluje, pláva ako vo vírivke.

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.